Forskolin skusenosti

nuts

Ak chceš skúsiť niečo na schudnutie odporúčam piperín ja osobne som ho nikdy nebral ale poznám ľudí čo ho brali a aj niektorý berú a hovoria že im to fakt pomáha.Niektorý schudnú 5kg za mesiac bez toho aby niečo robili niektorý čo aktívne popri jeho používaní športujú za mesiac schudnú aj 7kg je to čisto prírodný výťažok s čierneho korenia.

ipip

chcem sa spztat, ako si Sima K dopadla...
premzslam nad tym,ale neviem. a dokonca este dojcim, a neviem ci je to vhodne... aj ked uz nie casto. poradis?

Lenusicka

ja nato neverim po prve ziaden ziadna stych osob co tam popisali nenajdete ani a fb , a po druhe nejako som sa dostala ktomu ze poniektore fotky su len stiahnute lebo maju ine mena a vobec sa to netykalo tych tabliet ... chcela som tam napisat komentar opitat sa no bohuzial sa tam nedostanete ..mimochodom ziadna ta ich reporterka neexistuje a ani ten dietolog

Sima K.

Ja si to chcem kupit, vyskúšam a uvidím, samozrejme všetko to chce aj nejakú disciplínu, takže strava a pohyb... uvidim no, keby čosi tak píšem, aj fotku pridám :)
pre pripad kontaktu sa mozme spojit na mail : simulik112@icloud.com

Ak by ste niekto niečo zistili tak píšte

RNG

Forskolin je vytazok z rastliny coleus forskolii a hlavne zvysuje testosteron.Vytazky z korenov zihlavy obsahuju steroly z tiez maju ciastocne hormonalne ucinky. Ale na chudnutie to asi nie je....