Mám povedať áno?

Príspevok v téme: Mám povedať áno?
tinabrej

Dobrý deň, neviem ako mám začať, mám jeden problém. Priatel ma požiadal o ruku, sme spolu už 8 rokov ( od kedy som mala 15 ), máme krásny vzťah a milujem ho najviac na svete. Nikdy som ho nepodviedla a určite ani on mňa, cítim že je to moja láska na celý život. Síce sa občas pohádame ale sú to len také malé hádky kôly v podstate ničomu, hneď si všetko odpustíme. Bývame spolu už 3 roky a vážne nám vždy všetko klapalo. Čiže asi by som ani nemala váhať a povedať mu áno. Ale teraz k tomu problému. Je veľmi žiarlivý a nemôžem sa ani rozprávať s inými, nekričí potom na mňa ale na nich. Občas sa mi zdá že je vážne veľmi agresívny, aj na ženy. Veľa krát mal už aj problémi keď zbil nejakých chlapov, proste mi to je všetko veľmi divné, na mňa ani len nezvýši hlas, chráni ma a vydím že ma veľmi ľúbi, ale bojím sa manželstva s ním. Bojím sa či nebude potom takýto agresívny aj na mňa. Mám z toho aj takú menšiu traumu pretože keď som bola malá môj otec bil moju mamu. Preto sa tak toho všetkého bojím. Rozprávala som sa o tom aj s mojou sestrou a s ľúďmi ktorí sú my najbližší, ale všetci vravia že by mi neublížil pretože vidia jeho lásku ku mne. Ale aj tak mám stále zmiešané pocity. Už neviem čo mám robiť. Viem že by bol aj dobrý otec, viem že má rád malé deti keďže aj jeho sestra práve porodila dcérku a stále sa s ňou hrá, stále mi opakuje že chce už mať aj so mnou dieťa. A háčik je ešte aj v tom že má strašne veľa peňazí ( samozrejme s ním niesom kôly tomu, milujem ho ), ale už keď sme spolu začali chodiť a mala som 15 tak sa všetkým predvádzal, samozrejme teraz už taký nie je, to bola puberta. :D Ale bojím sa že ak sa vezmeme tak že si bude myslieť že keď má veľa peňazí môže mať aj veľa žien. No ja neviem :/ Prosím poraďte mi. Som už vážne zúfalá. A rešpekt tomu kto si to celé prečítal :D Ďakujem za každý komentár. :) P.s. - je starší o 5 rokov :) Ale pre mňa je vek len číslo. Napíšte aj čo si myslíte o tom vekovom rozdiele.

soffa

5 rokov nie je problem.je to tak akurat.ci bude agresivny k tebe,podla mna by nemal byt kedze uz mal za tych 8 rokov dost prilezitosti.,vzdycky si ich vybil na nich,nie na tebe!ale ludia v skrate robia hocico.ved pozeras tv noviny!mozno ze si prilis precitlivena a pozeras sa na to ocami tak,pretoze tvoju mamu bil otec.a nemyslim zi ze by ta podvadzal kedze mal peniaze aj predtym...

DontWorry

Citam citam a uz som sla pisat ze rovnaka IP vsimnite si...uz si to niekto konecne aj vsimol :D

MultiLevel inak aj ja sa vzdy zasmejem na tom ako kazdy problem zacina tym ako sa miluju a po skonceni opisu ich lasky pride zadrhel :D

lucia161

noo ak je to pravda, nechápem na čo sem autorka píše, keď sa už sama rozhodla..alebo niekto má príliš bujnú fantáziu a nevie kde ju má využiť.

MultiLevel

Fakt je to fake? :D nesledujem IP, ale asi zacnem :D
Nuz, tak sme si pokecali nad nezmyselnou temou. Horsie je vsak to, ze podobne zeny, vztahy, muzi fakt existuju :)

gamm

v pohode :-)
nemam pocit ze si niekto robil srandu. ak ano budis. skor by som predpokladal tie druhe moznosti o ktorych ste pisali. kazdopadne nikoho z nas to nic nestalo. no ak by predsa len bola pravda to co autorka pise a pisala pod inymi nickmi obhajujuc sa, potom treba zvolit iny pristup

Agnes989

Jáj tak si z nás zase niekto robil prdel, človek sa tu snaží poradiť a pomôcť a to sa len nejaký puberťák nudí a nevie čo so sebou. Idem plytvať časom na niečo užitočné.

miriam123

hej, vsetky "pozitivne" odpovede su vlastne z jednej adresy. asi si ho teda chce zobrat a myslela si, ze jej to tu ludia odobria. ja som si nevsimala cisla, ale vsimla som si, ked som to prechadzala, ze niektore prispevky maju podobny "rukopis", rovnaka gramatika etc.

anjelik *

Toto je príspevok danej slečny alebo pani v inej téme, kde sa zamýšľa nad vzhľadom mužov.

Vzhľad pre mňa určite nie je všetko, mala som krásny vzťah už aj s nie veľmi peknými chalanmi, hlavne že som ich ľúbila. :) Pravdou je síce aj to že aj keď neboli pekní a ja som ich ľúbila tak pre mňa boli tí najkrajší na svete :3 .. Ale teraz už som vydatá žena a mám také šťastie že mám aj dobrého aj pekného muža :D

Že sú niektorí ľudia nie príliš inteligentní, to sa dá pochopiť, ale toto mi už príde dosť neomalené.:o)

doubledog

flegma
snad si si uz vsimla, ze sa v rozne dni objavuju podobne temy.

dnes je tema "muz ma bije" v roznych variaciach.

to sa deje bezne, ze tu vzniknu podobne temy a urcite to nie je nahoda.
ide zjavne o dlhodobu aktivitu, temy nie su primitivne pisane, a podla mna nejde o ziadnu srandu.
prezradza ich iba obcas IPcka a to, ze sa objavuju spolocne.

podla mna si niekto testuje namety na zenske romany, ci clanky do zenskych casakov.