Zvýšena teplota

Príspevok v téme: Zvýšena teplota
pitkin

Takmer kazdy treti den sa mi stane ze sa mi zvysi teplota tela na cca 37.1-2 (zalezi ci mam nejake aktivity)

- pokial lezim cely den v izbe nikde nechodim tak teplotu nemam
- pokial hlavne teraz cez zimu idem na ulicu , pripadne von, do skoly, na nakup tak ked sa vratim mam teplotu tych 37-1.2 , teplota do hodiny klesne na normalnu.

preto sa chcem opytat ci je to normalne ze napr po zmene klimy sa teplota meni, alebo mam hladat problem niekde inde ?

Teplotu si meram s digitalnym, ked odpipne tak teplota nikdy nevyskoci, nechavam si tam teplomer dalsich 10minut a vtedy sa aj o 0,4stupna zvysuje, tieto zmeny som zaznamenal cca pred rokom.

lm5

ja som tiez taketo zvysene teploty a bola som stale unavena. robili mi vysetrenia snad na vsetko a vsetko som mala v poriadku. teploty trvali dva mesiace tak ma poslali do nemocnice a tam mi zistili ze mam mykoplazmovu infekciu. dali mi antibiotika a ked teplota po par dnoch presla tak ma pustili domov a teplota sa uz neobjavila. nehovorim ze to musi byt to. ale moze to byt normalne aj pri tych bezniych aktvitach.a ked si druhy krat odmerias teplotu vzdy je takmer vyssia.