Mozem byt tehotna?

Príspevok v téme: Mozem byt tehotna?
Modroocka10

Prosim o radu! Mala som s partnerom chraneny pohlavny styk (kondom) a ako kazdy krat sa nespravil do kondomu pretoze ja sa dost bojim o to aby som neotehotnela, ale ked som sa z neho postavila tak mal okolo údu bielu tekutinu, vobec sa nespravil len tzv. kvapocky lasky boli v kondome, ktore su tam vzdy..mohlo to byt zo mna? Alebo to mohol byt ten gel co je v kondomoch? Prosim o radu velmi sa bojim. Po styku som mala za 4 dni menstruaciu, ale viem ze cely ten cyklus trva aj 10 a viac dni..mozno menej neviem, takze cakam uz konecne kym pride zase menstruacia. Nemam ziadne priznaky, len ma velmi boli podbrusko ale strasne, mozno to je zo stresu neviem, velmi sa bojim. Vcera ma pichalo v lavom vajecniku, znamy mi hovoria ze mozem mat cystu..no myslim si ze nie. Mam strasne napuchnute podbrusko citim sa tak nafuknuto. Co moze byt este z bolesti v podbrusku? Mozem tam aj nieco mat a nemusi to byt tehotenstvo? Bojim sa prosim odpovedze mi, ĎAKUJEM!

salalalalala

vajecnik ta moze boliet pri ovulacii. a jasne, ze to mohlo byt z teba, predsa mas nejaku vlhkost v posve a pri vzruseni ani nehovoriac kolko. ved si kup tehotensky test, ked sa tak velmi bojis, hadam mas 5 eur