Stale mi to ublizuje, mam chut kricat!

Príspevok v téme: Stale mi to ublizuje, mam chut kricat!
precotorobi

Ani neviem preco sem pisem, potrebujem radu? alebo sa len vyrozpravat? asi len par pozitivnych slov... mozno aj negativnych nech sa uz konecne vzchopim a pohnem z miesta dalej...

Raz som pisala o tom ako som sa rozisla s priatelom kvoli velkym hadkam.. ale s nadejou ze sa dame dokopy po nejakom case sme sa stretli lebo sme si chybali a lutovali to co sa stalo..no on sa vyspal za ten cas s inou co mna zlomilo...on to vraj spravil preto lebo sa trapil a mal pocit ze mne je vseto jedno.. skoncilo to tak ze sme sa nejako zase zacali stretavat a nakoniec to zas skoncilo.. ale odvtedy sme kazdu chvilu boli vkontakte..on mi vyvolaval ale len tak raz za 3 dni alebo tyzden..vraj to lutuje a chce zacat odznova.. zase sme sa hadali atd...vianoce sme travili spolu na zaklade toho ze on velmi chcel a tak isto silvester.. ale uz tam bol ten blok...
od silvestra sa to zas tahalo tak ze sme sa nevideli 2 tyzdne potom sa nahodou stretli a rozpravali sa akoby sme spolu este stale boli ( nedoriesene)
raz ma videl v spolocnosti ineho a nasledne mi zacal nadavat.. mi, ublizilo mi to... pretoze ja som sa kvoli nemu stale trapila..ale ja som nemala vpodstate co napravovat... ospravedlnila som sa mu za chyby z minulosti a trapila som sa dalej..

potom sme si este parkrat pisali ( v dobrom, kto sa ako ma atd) dohodli sme sa na kavu no pohadali sme sa este skor ako sme niekam dostali.. on mi v tom splechol ze sa uz najnovsie zacal stretavat s inou...velmi mi to ublizilo , pre mna stý noz do srdca.. a tak mi praskli nervy, ze som mu nadala ja...dost skaredo.. bolo to pred tyzdnom. Dnes sme sa streli aby sme to ukoncili nadobro, ja som sa mu uprimne od srdca ospravedlnila ..a opytala som sa ho ci je pravda ze sa styka uz s inou... on odpovedal so smiechom na peraz, vraj ano, vraj je stastny a ze ho to s nou bavi, ze ho pritahuje... na to som z neho vytiahla o koho ide..a bola som sokovana.. stretava sa s neplnoletym dievcatom rodinou mojej znamej.. s nevyspelym dievcatkom.... uplne som onemela.. rozplakala sa..ale jeho evidentne tesilo, ze ma vidi trapit sa.. smial sa mi do tvare a povedal mi ze mu zalezi na mne, ale ze ma uz nelubi a je stastny... stretavaju sa, chodia spolu do velnesu, na kavicky.. s tymto dievcatkom...

a ja? viem, ze spolu uz nikdy nebudeme, kazdy den sa modlim za to, aby som uz ani jednu sekundu na neho nepomyslela, aby ma nebolelo to, ze sa sprava pekne k inej.. aby som sa netrapila pri pomysleni na to ze mi ublizil.. uz nech ma to prejde... uz mam dost, uz sa nechcem trapit. nechcem byt smutna a nestastna..
a najhorsie na tom je, ze momentalne som bez prace a ked som doma zabijaju ma myslienky... neviem uz so mam robit aby som na to nemyslela... citam knihy, chodim von, pokecat s kamaratkami chlapi ma volaju na vylety ale nemam naladu ist s cudzimi.. nemam, som znechutena mrzuta neviem co mam robit.. mam chut kricat!!!!

precotorobi

daniuska

ty si precitaj cely prispevok a komentare prosim ta este raz, pretoze ti zrejme asi nieco uslo... ale vdaka za "radu"

daniuska

na vztah si uplne nezrela, vobec so ziadnym vztahom nezacinaj a pockaj, kym vyrasties, vsetko v tvojom prispevku je len o tom co ty citis, ako sa ty citis ako ti on ublizuje...podla mna, on z teba nie je vobec tak paf, ako ty z neho a krasne si uziva zivota, on vie, ze nie si jedina zena v jeho okoli, tak si nabalil inu a verim, ze je s nou spokojny, kedze ta druha sa nezaobera cel den len sebou a svojimi pocitmi, muzi nemaju radi komplikovane zeny.A presne, ako napisal ktosi vyssie, nedoliezaj za nim a vyhybaj sa mu, a neprenasleduj ho tym, aby si si s nim uz po stotridsiatykrat vyrozpravala, preco ste sa rozisli a ako to nema cenu

Nina.

Si zmierená s tým, že ste sa rozišli a že spolu už nebudete - okej, to je prvý krok. Lenže ty nie si zmierená sama so sebou. Musíš si znova vybudovať to, čo aj vďaka nemu z teba odišlo - sebadôvera, sebaúcta a kus teba samotnej. Musíš nabrať vnútornú silu - aj keď je to ťažké - musíš - ak sa chceš pohnúť ďalej. A potom to bude stáť za to. Aj keď sa ti nechce s nikým nikam chodiť skús sa premôcť.
Alebo možno môžeš skúsiť ísť na to opačne a byť proste nejaký čas len sama so svojimi myšlienkami a naopak sa nenútiť do ničoho a proste dať tomu čas kým to prebolí. Na to musíš prísť sama, ktorý spôsob momentálne potrebuješ, hlavné je to aby si si uvedomila, že keď to nejde jedným spôsobom, tak treba skúsiť iný spôsob, ono to už nejak pôjde, len treba nájsť tú cestu a smer, ktorý ti najviac pomôže a ktorý ti bude najviac vyhovovať.

precotorobi

ja som zmierena ze spolu uz nebudeme..no citim sa zle , sklamana, ublizuju mi myslienky na neho.. a vsetko ..vsetko som zmazala zahodila, aby som nemala nic na ociach..uz to asi nieje ani laska..ale zalezi mi na nom stale... som smutna :/ chcem nech je to uz za mnou

ahink

A naco sa hadate ako sibnuti? Vsak pomaly cely prispevok je plny hadok a o hadkach. Koho normalneho by bavil takyto vztah? Aspon sa z toho pouc do buducnosti. Bud ste nezreli na vazny vztah alebo vy dvaja ste tak diametralne odlisni ze je aj dobre ze ste sa napokon rozisli. O com by to bolo? A este nebodaj aby ste mali spolu deti rodinu. Italianos)

precotorobi

liberta

som si ista ze po case prilezie..ale az vtedy ked mna to trapit nebude....a to ma trapi tiez, ze ked mna to trapilo a trapi tak on robi este viac naschval aby mi ukazal ze je on momentalne stastny s nejakou osobnostne nevyspelou dievcinou...

comamrobit

ja sa mu neponukam... praveze som mu dala pocitit, ze so mno nebude zamavat..lenze on bol taky, ked videl ze ziadna odozva, tak radsej zacal nasilu riesit inu len aby nebol sam aby zabudol na trapenie.... a preto sa citim zufalo... on je jedinacik... a tak to aj vyzeralo... nic si nevazil a asi ani mna.. som sklamana..citim sa zufalo... stale mi to proste ublizuje.. boji sa niekam ist aby som ho s nou nestretla..vysmiateho... lebo by sa mi asi nieco stalo... asi by sa mi srdce zastavilo..a na brigady chodim.. ale len take tie jednorazove popri tom hladam novu pracu, nozatial marne...

liberta

ty si nejaka masochistka, ci co?
urcite ste zazili aj pekne chvile, ale toto nie je v poriadku, ako sa chova. aspon nie na tvoje nalady. momentalne by si mala byt ty na koni, lebo si sa konecne zbavila debila, co sa k tebe pekne nechoval. takze hlavu hore, aby videl, ze si stastna a prilezie sam. a ty mu vtedy cez rameno povedz, ze mal mat rozum uz predtym.

[zruseny35]

A ty sa mu dokedy budeš ponukať po rozchodoch a ublížení ? ved práve pre toto si prenho stratila cenu..Vzchop sa a ked už sa raz s niekým rozíjdeš ,tak sa mu nevnucuj-pošliapeš si posledne kusky sebaucty...on ťa nemá už za nič.
Najdi si ked aj brigádu,a užívaj si s mladými ako sa dá (nie striedaj ,vybehni von VZDY )
Len neostávaj sama so sebou.