Šetriaca dieta?

Príspevok v téme: Šetriaca dieta?
menma

Dobrý deň chcel by som začať zo šetriacov dietov pretože mam problémy zo žalúdkom.. bolesti žalúdka, časta stolica, zmena farby stolice... bolievaju ma klby,kosti mi pukaju... citim sa oslabený najmä ked mam nejaku fyz. aktivitu ( chôdza... pocitujem únavu,točenie hlavy..) svrbievaju ma lýtka... ranne krče hlavne ked sa natahujem (asi stuhnute svaly)aj bolesti hlavy. no to je jedno ja som dospel k tomu že toto všetko mam velmi pravdepodobne.. zo žalúdka.. ktorí není schopny poriadne abosrobovať dôležite živiny do tela a potom si moje telo tie živiny nejak musi zaobstarat a ja mam problemy z kostami atd.. takže chcem skúsiť nejaku dietu, nazval som to šetriacov.. ktorá je lahká na strávenie kde telo nepotrebuje vela kyselín a enzýmov na trávenie.. a lahko sa abosrbuju živiny s nej.. existuju nejake take určite potraviny? alebo dokonca aj nejaka dieta? ktoru by som dodržiaval aby som zase opäť "nakopol" žalúdok a čreva aby dobre pracoval?

Noelani

skus tibetsku hubu, ja mala tiez tazkosti so zaludkom a ine problemy a odkedy pijem tuto hubu je mi z nej lepsie...docitaj s ao nej na nete na co vsetko je dobra ;)