Pochybujem o láske...čo mám robiť?

Príspevok v téme: Pochybujem o láske...čo mám robiť?
lukasendo

ahojte mám vzťah na diaľku s jedným super dievčaťom....píšem jej že ju ľúbim a takisto aj ona mne, ked sme solu je to niečo krásne a nádherné...minule sme spolu plakali, ked odišla plačem ale potom po čase ked ju nevidím tak začnem pochybovať neviem prečo...ale ja ju nechcem stratiť, neviem si predstaviť život bez nej, neviem si predstaviť že sa jej už nepozriem do očí, že ju už nepobozkám....mám také dni že raz mi chýba a o chvíľu zasa pochybujem či to je láska....riadne ju chcem mať na blízku a všetko....keby som sa s nou rozišiel pochybujem že by som si našiel inú...ja inú nechcem...ona je moja priaznená duša...len sa neviem zbaviť tých pochýb :(

tasty

čo ja viem, si dosť mladý, lásky v tvojom veky prichádzajú a odchádzajú, zamilovanosť sa strieda so sklamaním, tak si vychutnávaj čo práve máš, časom sa to vykryštalizuje, sám emocionálne dozreješ a potom budeš vedieť, že čo a ako, teraz si užívaj mladosť, toto krásne obdobie, ktoré prežívaš :) veľa šťastia

Malina000

hmm, to poznám, lukasendo... tie pochybnosti si u seba zdôvodňujem tak, že to, že sa vždy s priateľom, s ktorým som už pol roka, stretneme len na deň, dva, a potom sa zasa hneď musíme rozlúčiť najmenej na týždeň (no v podstate na neurčito, lebo hoci sa snažíme stretávať každý víkend, niekedy to nevyjde), nuž, to ustavičné lúčenie bolí... ale nie je možné sa tým po celý čas nechať zožierať a tak sa vždy trochu "stiahnem", akoby uzavriem srdce. a potom ho zasa otvorím, keď sa máme stretnúť. neviem to inak vysvetliť :-) lebo fakt je, že už sme spolu boli napr. i 10 dní bez prestávky na dovolenke a celý čas bolo super, aj vždy, keď sa stretneme, tak je nám spolu veľmi dobre. ale keď sme od seba dlhšie oddelení, tak o tom celom špekulujem a aj zapochybujem. našťastie, od leta by sme už mali byť v jednom meste a potom sa uvidí.

je šanca, že aj vy dvaja niekedy v dohľadnej dobe budete bývať pri sebe bližšie? v jednom meste, alebo aspoň tak, aby ste sa mohli častejšie stretávať? bo to by malo pomôcť veci ujasniť - buď pochybnosti častejším kontaktom zmiznú, alebo sa naopak ukážu ako opodstatnené a obaja sa pohnete iným smerom...