Priatelky iba cez pokec, facebook, skype - v zivote som nemal frajerku

Príspevok v téme: Priatelky iba cez pokec, facebook, skype - v zivote som nemal frajerku
Alllex

Ahojte som slobodny aj sympaticky a myslim ze zaujimavy chalan moj problem spociva v tom ze neviem si najst priatelku chcem celkom obycajne zaujimave dievca s ktorym by som si rozumel vekovo od 18 do 38 rokov ja mam 25 neviem ani ako oslovit nejaku zenu ani o com sa zhovarat zas je aj problem v tom co sa zenam nepaci na muzoch?co sa zenam paci na muzoch?damy aki muzi sa Vam pacia a zas naopak aki sa Vam nepacia?

[zruseny35]

Allex...počúvas sa čo píšeš? :) "Co sa ženám páči..."Kolko ich chceš ?
Ved je to take jednoduche,nejku čo je ti sympatická si vybrať a zabojovať o nu.Stačí sa prirodzene len spoznávať a ukázať jej KTO SI.Ziadne klamstvá ,len bud kamarat.A hlavne ju pozývaj von.Na nete sa kamaratstva netvoria ani neudržiavaju.
PS: rozumne baby sa pekným chlapcom ešte aj vyhýbaju.Väčšinou to býva všetko čím tí chalani disponuju :)

Slobodna

Mozno prave to, co uz davno stratila ... iluzie, radost zo zivota, pocit, ze je stale pritazlivou zenou atd. Muzi stale marne tapu v zenskych dusiach a hadaju, co sa zenam na muzoch paci alebo nepaci. Prave zdrave sebavedomie urobi z kazdeho muza objekt zaujmu u zien. Nizke ale aj prehnane vysoke sebavedomie odpudzuje.

embryo

co moze ponuknut 25 rocny chlap, neschopny oslovenia, 38 rocnej zene, ktora uz davno stratila vsetky iluzie o zivote? :-)

vela odpovedi ohladom "nepacenie sa" najdes tu:
www.zdravie.sk

tanks

Nevím, asi som divná, ale moj partner moze byt škaredý, nemusí byt vobec pekny ALE musim sa s nim cítit dobre. Musí byt milý, ukecany a tak. A hlavne, musí hrat jednu hru ktora sa vola World of tanks :3