Anketa - kde ste sa zoznámili?

[zruseny36]

Slobodná, ale občas sa stane "zázrak" a zlepší sa nálada i ostatným ;)

Musím sa chlapov trošku zastať, nechcem byť nespravodlivá. Aj na Slovensku sa nájdu slušní muži, a nie málo. Keď sa sama naťahujem s kuframi, takmer vždy niekto priskočí a ponúkne mi pomoc skôr, než sa začnem po pomoci obzerať. Džentlmeni ešte nevymreli :)

Slobodna

Ja som ešte nevidela pekného a normálneho gynekológa :) a rozmýšľať o nejakých sympatiách na kresle, keď sa ti tam nepríjemne špára mi príde trošku divné, ale tak neodsudzujem, len nechápem.
Ja razím opačnú teóriu :
"Dobrá nálada nevyrieši všetky problémy ale naserie toľko ľudí, že stojí za to si ju udržať" :)

dolehore

hej slobodna presla som si celu temu zbezne a pise tu jedna ze na gynekologickom kresle sa zoznamila takze asi s danym gynekologom. Mne to pried divne lebo co viem tak vsetci gynekologovia su zenati s ktorymi som sa stretla ja v nemocnici a ti co maju ambulancie su urcite tiez zenati takze si to tiez neviem predstavit aby sa niekto dal dokopy s gynekologom ako pacientka. Blbost. Jedine zeby si zacala so zenacom :D
inac suhlasim s tymi tvrdeniami o slovenskych muzov. Su taki ako popisuje mysiarka. A podla mna mozu zato ich rodicia najma matky. Lebo co robia matky ohovaraju. Ohovaraju susedy, kamosky, kolegyne atd. A ked taky synak vyrasta stale v atmosfere ohovarania aneprajnictva tak tak nasiakne tou atmosferou ze vsetci ludia a najma zeny su zle a radodajne. SLovaci ci muzi ci zeny su vecne nachmureni, zamraceni, uhundrani, nasrati. A preco je tomu tak? Lebo su tu take podmienky na zivot ake su. Praca nahovno, stres, zavidime kazdemu, neprajeme nikomu, ziarlimi, mame komplexy zoseba, rodickovka vychova.

Slobodna

A čo sa týka toho úsmevu, ja sa usmievam vždy, je to skôr forma poďakovania v prípade neočakávaného a chvíľkového záchvatu gentlemanstva u slovenských mužov :) a je mi jedno, ako to vezme druhá strana. Ale konečne som prišla na to, prečo väčšina slovenských žien chodí a vyzerá permanentne nasratá na celý svet a hlavne na mužov.

Slobodna

Ako sa niekto môže zoznámiť u gynekológa???
Ja tam stretávam len ženy (logicky ku gynekológovi chodia len ženy).
Iba ak by uchmatli nejakého otecka tehotnej žene, ktorá ide na prehliadku a robí jej doprovod. Inak to nedáva zmysel :)

myšiarka

Iaanko ani ja neverim ze sa tu niekto zoznamil u gyndosa, u zubara, v tescu, na zastavke a podobnych nezvycajnych miestach. Podla mna si tu niektori vymyslaju. Ved uz len z pozornovania slovenskych mladencov vo veku od cca 18 do 35 rokov sa da zistit ze slovenski muzi niesu taki uvolneni a lezerni ako napr. americki kde som nejaki ten cas travila. Tam su muzi uvolneni, otvorenejsi, komunikativnejsi, priamejsi, nemaju problem ta oslovit na ulici a dat sa do debaty, oslovit v obchode len tak nieco o vyrobku diskutovat, oslovit ta v kaviarni, oslovit ta na zastavke, na ulici ale u slovenskych muzov to vobec nepozorujem. Tu su muzi skostnateni, strnuli, namysleni, zahladeni do svojho ega, bojazlivi, introvertni a neviem aki este. Tu oslovis mladika sa nieco opytat a uz ma dojem ze ho balis, uz si nahovara ze s nim flirtujes. Boja sa. Tak strasne si namyslaju ze su neskutocne pritazlivi ze maju dojem ako ich kazda baba bali. Nemam namysli teraz tych barovych plejbojov ktori ked si vypiju tak balia vsetke dookola. Na slovensku je jeden problem u muzov. Bud su to ti vyssie spominani bojazlivi a domyslavi alebo potom ti ktori si dovoluju pod vplyvom alkoholu balit kazdu. V usa sa bez problemov da s tebou do debaty cernoch ci biely. Len tak vymena nazorov, bezna konverzacia na ulici ci na inom mieste a bud sa este stretnete a bude nieco viac alebo nie. A na slovensku muzi idu po ulici splasene, uponahlanene, skostnatene, bojazlivo, podozrievavo ze ho chce kazda. Niektori maju problem aj odzdravit na pozdrav.

Bojnice3

MIRO MIRI, nuz ja v rakusku stretavam vacsinou mix afro-hindu-moslimsky, takze tie ak keby sa smeju, co velmi nie, nestojim o taky usmev.
a tie bezne rakusanky, jasne ze sa smeju, maju preco, plat vyssi ako slovenky, sef co ich utlaca? nepredstavitelne v rakusku. a tak dalej.
a mozno si len nesympaticky pre slovenky, lebo napriklad ja nemam problem rozosmiat slovenku, nahodne..
ale usmev nie je vsetko..

a PS: keby sa mi nejaka zapaci, a neusmiala sa, nedala mi signal, myslite ze by ma to odradilo ? :D

asi tazko, chcem jasne "NIE!"..

lenze tymto stylom, logicku, som z trhu dole velmi rychlo..

iaanko

Milvoky
tiež mám 27, teší ma :) Viaceré slávne osobnosti v tomto veku to zabalili so svetom, netreba padať na duchu. Rozumiem tomu, ako viem si predstaviť, že niektoré baby ozaj ozaj schopné oželeli študentský život a blbnutie s tým spojené, že potom bude čas lebo teraz toto je prednejšie... Na tom nie je nič zlé. Ako sa škola skončila a nastúpili do zamestnania, tak pre vyťaženosť a nedostatok možností tiež trpeli podobným problémom . A poznal som také čo končili VŠ a nemali nikdy žiadného chalana. Proste smola. Som možno chorý optimista, ale verím, že na každé vrece sa zapláta nájde a tak nájdeš aj ty kúsok svojho šťastia, možno aj tu na diskusii :) Recept ti však nedám, že kde skôr natrafíš na svoju polovičku - odporúčam sa na nič sa nehrať a buď najmä príjemná spoločníčka a hlavne buď žensky ženská. Nie zúfalá, lebo tak ako personalisti na pohovoroch vycítia, že daný adept je už troška zúfalý, tak aj možno tí chlapi.Pre lovcoch na autobusových zastávkach/tesco mraziarniach /cintorínoch a čo je viem akých netradičných miestach to neplatí, tam ide o hranie hry, že chlapec sa pozrie a hmm (vtedy bleskovo vyhodnotí daný objekt a zvolí podľa toho stratégiu), no a "tak s tebou si ja prehodím slovo a ak vydá, tak ja čosi viac" :D Kto nehrá nevyhrá, a ak nevyhrá priateľku, tak kamošku, a aj keď nastane trapna situácia, čo už, aspoň bola sranda :) A človek sa z nás tým povznesie :)

iaanko

MIRO MIRI a beskydka, presne ste to obaja vystihli. Nechcem si nijako ani fandiť, ale taký som/snažím byť a príspevok pod týmto som písal bez toho aby som si prečítal tie ďalšie, medzi nimi aj tie vaše. Je to presne tak,som z tých čo čakajú na nejaký signál a jednoduchý úsmev fakt nič nestojí a tento dôvod, čo bol podpísaný nižšie bohužiaľ poznám, nuž nedá sa nič robiť. Srať do vlastného hniezda kvôli niektorým chlapom nebudem, že sú takí a onakí... Ale rozhodne to u mňa bolo rovnaké zakaždým, takmer vždy tam bola nejaká neverbálna komunikácia až prišlo k slovám. A poznám kamarátov čo sú rovnakí ako ja v tomto. Nelámte palice baby, gentlemani nevymreli :) Otázka je skôr, chcete takých chlapov? Veľakrát sa stretávam s tým, že si to gentlemenstvo každá vysvetľuje inak. No offense.

Na záver jedno motto čo sa mi dlhé roky utkvelo v pamäti "Gentleman je ten čo pozve k sebe domov ženu, aby jej ukázal zbierku motýľov a ukáže jej zbierku motýľov :D

iaanko

Ahoj Mixta.
Nie to by som si nedovolil, rešpektujem, že ak niekto ide do fitka, tak pretože chce niečo si sebou robiť. Neokukujem okato a nevtieram sa. Ale za to netvárim sa, že som slepý predsa :D Ak by si na mňa žmurkla, tak ja tiež ;) Ale to neznamená, že hneď po tebe vyštartujem :) Určite ak by som sa vydal do akcie tak iba potom, až viem, že daná osoba nebude otravovaná, napr. spomínané fitko - objekt záujmu :D odchádza úplne preč a vyzerá, že na"na dnes hotovo" a zamieri k šatni. To isté som uplatnil aj inde. Napr. sedím vo vlaku v kupé a vidím, že dievča oproti mne a nudí sa až nevie ako si nohy poskladať časák číta dopredu -dozadu, a je prístupná okoliu - rozumej neutopená hlava v telefóne alebo zahltená nekonečným klabosením s niekým , tak rád urobím spoločnosť, pravda ak mi je osoba sympatická, ak cítim, že danú osobu neobťažujem a mám dobrú náladu, tak vtedy ju rád rozdávam naokolo :) Rozhodne sa nevnucujem a neotravujem. Ak zistím, že si človekom nesadnem, alebo je neprípustný neriešim a slušne ukončím debatu. A rozhodne si nepýtam hneď po minúte tel. číslo a kontakty... Zle?