Kokosový olej na znamienka

Príspevok v téme: Kokosový olej na znamienka
anonym1511

Ahojte,neviete či náhodou tento malý prírodný zázrak nemá nejaké pozitívne účinky aj na materské znamienka? mam ich totiž veľa A niektoré sa mi žiaľ nedajú odstrániť tak aspoň nejaká babská rada ako ich vybielit alebo domácim spôsobom napomôcť aby odpadli?viem že to smie len lekár ale nič drastické alebo nebezpečné by som určite neskúšala len som už zúfalá Z toľkého množstva A stále pribúdaju,Vopred ďakujem za každú reakciu

snowflake

uz mi lezu na nervy s tou propagandou...kuponov...
najviac sa oplati v DM kupit , tam kupujem a kedze mam aj klubovu kartu naposledy pri kupe mi dali zlavu,..
bol v akcii,..mozno este je...

Varga

Počul som že kokosový olej za zimná lisovaný je lepši ja mam aj možnosť ho kúpiť asi prv skúsim ten za zimná lisovaný, je kvalitnejší že vraj :/

Varga

Počul som že kokosový olej za zimná lisovaný je lepši ja mam aj možnosť ho kúpiť asi prv skúsim ten za zimná lisovaný, je kvalitnejší že vraj :/

bee_1

Ja kokosovy olej pouzivam na vlasy aj telo na znamienka moze byt tiez dobry :) skus si objendat cez notino.sk ja s touto strankou ma uzasne skusenosti dokonca maju specialne zlavy -odkaz odstránený-

Marion25

Tak o takom niečom som nikdy nepočula že by to malo byť na znemienka ktoré už existujú. Možno sa ich nebude toľko tvoriť. Ale toto by som sa radšej spýtala kožného. Ublížiť si nemôžeš ale zasa asi to ani veľmi nepomôže si myslím