krivý nos

fusakla

carie: no ja som na 9 rano ja bud mu zavolama le az tesne pred opkou alebo potom sa s nim porozpravam pred samotnou operaciou, aj teba si nechavali na noc? a kedy sa vybera ta tamponada? no som zvedava..najhorsie bude ked zasibe kramam a dostanem ich akurat ked budem mat ist na operaciu potom pojdem do... a ma porazi tento datum operacie je pridjatelny , este pre zacatim skoly, to sa potom budem msuiet preobiednat vsak?

machin_number

carie: hej hej mas dost super nos teraz . Ja mam nieco podobne z boku ked sa na mna niekto pozrie vyzera to hrozne strasne ....neviem ci si ho mam dat napravit lebo je to taky divny pocit ked stojim pred ludmi na koncerte hram na gitare a spievam. Dost ma to stve a niektory ludia tak skaredo zazeraju je to neprijemne . Chcem sa spitat kolko to trva kym sa ten nos zahoji ? A je to vvelmi vydno po operacii ?

Dik za odpoved.

Carie

fusakla: porozpravaj sa s nim o tom, aky si predstavujes vysledok. ak uz mas termin operacie tak to s nim preber este aspon v den opky pred nou. tam ta prijmu o dost, aj o par hodin skorej ako ta bude rezat, tak bude na to cas. ja som dosla o 9.30 a pod noz som isla o druhej poobede, no ale bola som posledna na rade, 5 ludi mal v ten den z toho styrom robil nos a jednej vyberal stehy na mandliach. Ak nemas pekny nos, no, niekedy sa s nami priroda nepekne vyhra. Moja mama zas ma uplne idealny krasny nos, otec takisto. Takisto vsetci stari rodicia maju ci mali normalne nosy. Nikto nemal taky hrbaty ako ja. Fakt neviem po kom som to zdedila, no priroda sa na mne vyřadila. Ale da sa to riesit a ked pojdes ku Kovacovi, urcite to horsie ako predtym mat nebudes. Ja som toto forum sledovala uz nejaky cas par mesiacov predtym jak som sama sla na to a Kovaca tu spominali viacere a vsetky s nim boli spokojne. Nevidela som tu jeden negativny nazor na neho a teraz sa k nim pridavam i ja. Takze chod k nemu a neolutujes. Neboj, ja to poznam, tiez som mala strach, co ak to nebude dobre a noc pred operaciu som vobec nespala, vobec som nedokazala zaspat. Ale nakoniec vsetko dobre dopadlo.

halibaba

carie: to som ja fusakla len sa mi nechcelo prihlasovat, podla mna ho mas velmi pekny po tej operaci, praveze ti ani nevypada velky a ani spicka ti netrci, myslism si, ze mozes byt spokojna, len ked vies ja sa bojim prto ze som zdedila take crty nosa az, mama ma peknucky a dole ma taky...neviem ako to opisat ako papagaj taky vycnelok ale jej to pasuje a oco ma zas spicaty a teraz si predstav ked si pojis tie dve vec a hrb no des, tak chcems a s nim poroprvata a nechat si poradit a ujistit sa ze mi to urobi fakt dobre a bude to yvzerat aj dorbe ked uz idem po noze

Laura S

fusakla

ja som bola u Kovaca pred rokom, stiahla som si z netu fotku, aky nos si predstavujem a ukzala som mu ju, aby videl, aku mam predstavu. Potom som to uz nechala na neho.

Carie

Nasla som dokonca nejaku fotku pred kde je ciastocne vidiet ako vypadal moj nos pred tym. Z tychto fotiek sice neni uplne vidno, akou premenou ten nos presiel, ale okrem toho, ze mi odstranil hrb a zmensil vycnievajucu spicku, skratil mi nos celkovo, teda aj spredu je vidno, ze je kratsi. Mala som spicku zahnutu smerom dolu a teraz je zarovno. Zverejnim fotky priamo tu, nech kazdy kto rozmysla nad premenou moze vidiet vysledok u mna.
Pred: img140.imageshack.us
Po: img140.imageshack.us

Carie

fusakla: poznam :D ja som bola takisto plna obav, ci mi to spravi tak jak chcem a tiez som rozmyslala nad tym, ci mu mam povedat, ze chcem ten nos okrem odstranenia hrbolu a spicky celkovo zmensit. Nakoniec som mu to nepovedala, lebo ked som sa obzerala v zrkadle a zakryvala si spicku sa mi zdalo, ze po jej odstraneni to bude dostacujuce. A teraz som po, s vysledkom som spokojna, hoci este po opke, ked som bola ofasovana tak sa mi zdalo, ze mi spicka furt trci, tak som sa na to pytala doktora, ci mi ju vobec upravoval a on ze vsak hlavne spicku robil. Ale ked som to videla bez tych ofasovani, tak musim povedat ze je to dobre, aj spicka sa zmensila. Sice mam stale tu spicku len jemne vystrcenu, ale oproti tomu co to bolo je to fakt len jemne. Mam to este opuchnute, tak je mozne, ze mi to odpuchne, ale keby aj nie, tak mi to vobec nevadi, nie je ten nos proste rovny jak pravitko, ma len jemne zahnutie, co mi pride ale dokonca este lepsie, lebo aspon neni vidno, ze je upravovany, kto ma nepoznal predtym, si bude mysliet, ze ho mam prirodny. Nemam nos jak modelka z casopisu co ma uplne rovny a k tomu mini frnacik, ale aspon vypada prirodzene a na rozdiel od minulosti je aj pekny. On ti spicku spravi, o to ho nemusis znova ziadat. Ja ti poslem fotku ako to ja mam teraz, hoci on hovoril, ze este cosi z neho odpuchne, som len tyzden aj pol po. Nemam teraz ale fotky jak som to mala z profilu pred tym, on ma fotil, slubil aj ze mi to posle na mail ale zatial neposlal, snad nezabudol a posle este.

fusakla

carie: aj ja idem ku kovacovi, pocuj myslis zeby bol problem keby som ho tesne rpe opkou poprosila nech mi aj spicku upravi? ty si si sama svteko pvoedala alebo ti o pvoedal co ti s tym urobi? ja som len prisla ze chcem halven dat dole hrb, no a on povedal ze mi nos zlomi, odstratni hrb, urpavi prpeazky lebo ich mam nakrivo a torchu mi zmensi spicku, no bojim sa aby som bola spokojna vies? predsa nked po noze tak nech to mam proiadne svtekop a nie sa znova vracat ze chem este to aj to a tak, neviem co mam robit , termin operacie uz mam lenze ked som tam sedela som bola akasi bez slov co sa u mna nestava neviem rpeco, hrozne sa bojim ze so to dodrbala a slabo soms a o tom porozpravala

orlica

ahojte tak ja mam tak isto krivi nos...a to mam hrbol a este k tomu aj spicka je nadol...:-(((...teda z profilu ak sa smejem alebo aj ked normalne sa tvarim vyzeram ako orol :(((...mna to strasne trapi aj ked sa mi este nikto tak neposmieval ale vidim...cize viem ze si to kopec ludi vsimne aj ked mi nepovie...na operaciu nemozem lebo som este vo vyvine...a som fakt zufala z toho...

hanadeka

mne odstranoval masivnejsiu hrotovu chrupavku a min.naznacenie gibu som mala.Ja neviem preco,ale jednu nosovu dierku mam vyssie,ako druhu a je to komické az do placu mi je z toho dost casto.Bojim sa dalsieho zasahu,tak uz co uz...Meno z etick.a moraln.hladiska neuvediem,pretože chyba je v danom tvare nosa a aj napriek tomu to tahal smerom dolu,ale mohol to ako erudovaný odbornik dopredu vediet,pravdepodobne mal hlavu inde,alebo potreboval surne groše....Ten nepomer by bol viditelny po kazdom zasahu a mal ma na to upozornit