Upchaty nos (zavislost na kvapkach)

Bambulienka

Alergickú nádchu som mala 12 rokov. Lekárka mi povedala, že sa jej už nikdy nezbavím, že sa musím s ňou naučiť žiť.Denne som užívala nosné kvapky olynth. Mala som ich v práci, v kabelke, v nočnom stolíku a pravidelne si ich dopĺňala. Nevedela som bez nich žiť. Budila som sa aj v noci, nemohla som dýchať, nakvapkala som si ich do nosa a spala som ďalej. Pred 4 rokmi mi syn priniesol dvoje bylinné prípravky, ktoré v tej dobe stáli 40 eur.Vraj ich mám pravidelne užívať/perorálne/ a závislosti sa zbavím. Neverila som mu a karhala ho za to, že zbytočne vyhodil 40 eur. Ale užívala som ich, veď ich predsa nevyhodím! Po 3 dňoch som si na olynth ani len nespomenula. Užívala som ich 3 mesiace a doteraz olynth vôbec nepotrebujem!!! Kvapky sú od firmy Diochi -Intocel a Astofresh. Prajem všetkým, ktorí sú závislí na nosných kvapkách, aby sa jej zbavili navždy! Kto nemal alergickú nádchu, nevie, o čom hovorím.

Hanzelka

omg :D ved nie je chory aj citate co napisal ? ja som bola zavisla cca 7 rokov pomohla mi az tiez ta turbino plastika kde mi slznicu zmensili tu ine uz nic nepomoze tvoj nos je narkoman bez kvapiek nejde!!! to cce radikalne riesenie a to len turbinoplastika skus este jednu u ineho lekara ktory ti ju urobi lepsie mne tiez ta prva nepomohla! a C vitamin na toto ?? hahahahahahaha

helyko

lienocka-33, je asi studovana mudr., aj pudr.., ale odpovedat na otazku nevie riadne ani v mojej teme, ked sa jej slusne pytam , vid. tema www.zdravie.sk

posledne moje otazky..

tu zasa ty pises ze mas len upchati nos, no ona pise o chripke...

peter.LV

lienocka-33 ???? ty o com tu trepes ??? ja nemam chripku.... a kyselinu askorbovu do seba sypem.... kazdy den..... ja som zavisly na kvapkach... nemam chripku , slabu imunitu :D :D :D

[zruseny35]

To je jediné,čo by som si do nosa NIKDY nedala-kvapky!!!Skoro desať rokov chrípku a hlavne upchaty nos ani nepoznám.Ved ja ani neviem čo je to nadhca..
Skus prestať piť všetko čo tečie a volá sa "mliečne" ..a konečne si imunitu dobi céčkom /1000mg šumáku za den do 1l vody)/ Ani nebudeš vedieť ,že ti nejaký nos narastol :)
"Kot nemá v hlave ,má v nohách "-chodením k lekárovi ako na klavír .

RNG

Na nakazy vv dutinach skus kvapky roztoku citricidalu,tiez ustne NAC serrapaptazu a oreganovy olej.
Ak sa jedna ale o alergie, tak skus 3 x 600 mg quercitinu ustne a samozrejme NAC

peter.LV

Noelani , to nepojde.... moja mama je uz 12 rokov mrtva mala 78 rokov....

mija85 , to nepomaha bol som tak 2 mesiace a nic...