Aký máte na to názor?

Príspevok v téme: Aký máte na to názor?
wiew-point

Určite ste si tiež zo zvedavosti mrkli to vídeo maturantov ktorí robili nahú šou na maturitnou večierku. Aký máte z toho pocit? Schvaľujete škole a študentom to čo vykonali? Dovolili by ste svojemu synovi takto vystúpiť na maturitnom večierku pred očami ostatných rodičov, učiteľov? Nieje hanbou pre školu že im niečo také dovolila? Veď tí študenti sa tam odhalili do adamovho rúcha a mnohým tam vykukali aj ich údy a nehovoriac už o ich holých zadkoch. Ako kam táto slovenská spoločnosť speje ak rodičia a učitelia prístupia na nahé vystúpenie študentov počas maturitného večierka? Čo je toto za kultúru? Kde sa stratila právomoc školy zasahovať do plánov študentov? Akoto že im to dovolili? Mne to pribadá ako by to bola škola ktorá vychováva budúcich striptérov do dámskych alebo gay klubov. Nepohoršilo vás to? Mňa áno. My keď sme maturovali tak nám ani nedovolili aby sme si na maturitné tablo dali zvančiť fľašu alkoholu a zrazu taká liberálnosť siahajúca až k nevkusnosti.

asket

Bolo to nechutne podla mna. Take trapne. Myslim ze sa teraz su chalani nato pysni a maju brutal srandu z toho ale o takych 5-10 rokov sa budu zato hanbit. Ako keby to robili cisto pred svojimi frajerkymi len ale pred rodicmi? Matky a otcovia sa pozerali na poskakujuce zadky a vykukajuci penisy svojich synov. A este ake ovacie zozali fakt smiesne.

anjelik *

Video som videla, ale nijak ma nepohoršilo, skôr asi pobavilo, že to čo už je len za nápad. :o)))
Rozhodne to chcelo odvahu prezentovať sa nahí. Niektorí boli ale desné polená. :o)))

mixta

tie hole zadky si mohli odpustit. Ale suhlasim myslim ze sa zhovadili pred ludmi. Bolo vidiet ktori to potrebuju z chalanov sa takto predvadzat a ktori boli k tomu donuteni natlakom exhibicionistickych spoluziakov.
Odpovedam u nas ked mala byt matura tak sa tiez muselo dat riaditelovi skoly na schvalenie vsetko co ako. Myslim ze riaditel by mal mat na nieco take dosah kedze ide o dobre meno skoly.
ale z toho tlusteho bola najvacsia sranda, take trochu nemotorne drievko s nadvahou :D

odpovedam

No, vsimla som si, ze to video koluje na webe, ale este som si ho nepustila. Osobne ma to vsak nepoburuje, slo len o zabavu. Ale nerozumiem, preco si myslis, ze skola mala ako zasiahnut. neviem o tom, ze by pripravovany program prechadzal nejakym schvalovycim vyberovym konanim. Aj nasa trieda si pripravovala program sama, ani nasa triedna vtedy netusila, co na stuzkovej vlastne od nas uvidi. kolki maju v programe nadavky, vulgarizmy, parodie ucitelov atd. foriem zabavy je vela. videla som strptiz aj v divadelnej hre, bolo to zabavne, publiku sa to pacilo. nahota nemusi byt hned vulgarna.