AD Atarax + Miraklide + Neurol

Príspevok v téme: AD Atarax + Miraklide + Neurol
mimik21

Prosim vas o radu, uzivam uz 2tyzdne Atarax a Miraklide. Atarax 2x denne, Miraklide 1denne. A neurol podla potreby. Uz zvyknem si dat v rozmedziach 2-3-5hodin aj 4neuroli.
Mam tazku depresiu, uzkost a socialnu fobiu a vobec mi tie lieky Nezaberaju :( bez neurolu nevydem na ulicu priserna uzkost ma prenasleduje.....myslienky, pocity...
Mate skusrnosti s tymyto liekmi? Pomohli vam?
Popripade mi poradte nieco, co by viac ucinkovalo aby som to navrhla mojej psychiatricke...

Nechcem skoncit hospitalizovana v nemocnici kvoli tomu :(((( uz aj to mi navrhla.
Ach prosim o rady

Gia25

Lieky nie su ziadna barlicka tak ako niekto potrebuje uzivat lieky na astmu, epilepsiu , cukrovku rakovinu depresia je tiez choroba poruchy neorotransmiterov v hlave ktoru treba liecit...
Mimik: atarax som brala asi len 2 dni a sposoboval u mna zvysenu hyperaktivitu a zahnanie uzkosti ale asi by som ti radila zmenu psychiatra ked to zatial k nicomu nevedie,...

monika555

Ziadne lieky neovplyvnia tvoje myslienky a pocity maximalne ich utlmia.. nevravim ze ich nemas brat ale musis si uvedmit ze to je barlicka a potrebujes hladat aj ine cesty na vyriesenie problemu.. skusala si terapiu?