Opakované zápaly močových ciest so zápalmi v pošve

Príspevok v téme: Opakované zápaly močových ciest so zápalmi v pošve
5vladka5

Ahojte všetci,
poprosila by som o radu kto by mi vedel pomôcť s mojim problémom. Za jeden rok som mala 4x zápaly močových ciest, kde mi bola objavená e.coli v moči a taktiež v pošve. Po poslednom vyšetrení začala byť e.coli rezistetná na ATB, išla som ku urológovi a ten mi predpísal urovaxon a ATB, ktoré som začala užívať. No po 3 týždňoch som prestala užívať lebo som zistila že som tehotná. Momentálne som v 14 týždni a objavil sa u mňa zápal pošvy a tým spôsobený aj zápal močových ciest, pri ktorom som mala bolesti pri močení a štípanie zo spodu, taktiež sprevádzaný kolikou. Išla som ku gynke ta mi z moču zistila len hnis a v pošve kvasinky, no nebrala žiadne výtery. Predpísala candibene a buskopan, taktiež ant. ak by bolo horšie Ospexin. Kupila som si v lekárni urinal aku na močové cesty. Po 5 dni užívania Ospexinu som sa ráno zobudila a strašne štípanie a svrbenie zo spodu taktiež pri močení mierna bolesť a nepriechodnosť, len pár kvapiek moču na konci pálenie. Takže som nasadila si ospexin, len dúfam že mi to zaberie. Zo spodu som si spravila výplach s rosalginom a vložila do vnútra probiotika gyntima. Už to štípanie a svrbenie ustúpilo no tie močové cesty ešte cítim nepríjemné pocity pri močení a časté močenie. Tieto problémy mám stále po sexe s partnerom. Mám jedného rok a pol a stále sa to opakuje akosi dookola, až som z toho zúfala a niekedy sa bojím už aj s ním sa milovať. Neviem v čom môže byť problém. Prosím poraďte.