Amnorea a tehotenstvo

Shayleen

Maria a mas aj stitnu zlazu vysetrenu? Inak existuje aj digitálny ovulacny test pomocou nej mozes kontrolovat ovu ale teraz je hlavne aby si sa dala vyšetriť a mens napraviť duphastonom a aby si dostala ovu tak ti dr moze dat inj predalon a lekarka ta musi aj na to vysetrut ci ti vajicka rastu a v tomto pripade sa picha menopur

Nela41

Ano mas sancu, ale dobra by bola konzultacia s lekarkou, ktora by ti navrhla stimulaciu liekmi, aby doslo k ovulacii.
Bez toho je to len take triafanie do slepa, lebo nikdy nevies, ci prave mas ovulaciu, nemas ovulaciu... ona sa pri tomto ochoreni moze vyskytnut zcista jasna hocikedy a taktiez nemusi...

Shayleen

Ano mas sancu ale tak.by si musela brat ten duohaston. My sa tiez snazime o bábätko a teraz mi vynechala beriem aj doplnok

Maria34536

Vyskušam..ja som brala asi dva roky antikoncepciu,prestala som ju užívať a odvtedy som nedostala menzes..moja gynekologička sa len začudovala a nenavrhla mi žiadnu inu alternativu iba vyvolavačky..tak dufam že niečo zaberie.mohli by ste mi ešte povedať váš nazor na to,či je možne otehotnieť aj napriek tomu že amnoreu mam, a jej prvotnou príčinou nie je tehotenstvo? s priatelom sme mali nechráneny styk, tak neviem či sa to mohlo podariť

Shayleen

Ps Maria a telo ti to same nenastartuje viem.o com hovorim mam 35 a ja to.mam od zaciatku a mam toho vela vyskusaneho

Shayleen

Maria toto nie je injekcia ale su to tabketky homeopatické a co este mne osobne pomohlo bol duphaston alebo kamilkovy caj

Romana ono existuje aj vo forme kvapiek aj.vo forme tabletiek a lekarna ked nema tbl mozu na tvoje zelanie objednat !

romana111

Shayleen
Pytala som si inac mastodynon v lekarni a vraj su len kvapky, uzivala som ich 2 mesiace a nic, bez vysledku

Maria34536

Neskusala..najradsej by som bola keby sa telo naštartuje same.pretoze vyvolavacie inekcie mi nepomozu..a tak isto viem ze to takto nemoze dalej pokracovat..a dakujem za tip