Vona partnera, odist?

Príspevok v téme: Vona partnera, odist?
ivanocenka

ahojte....ide o to, ze mi partner nevonia ked sa spoti, alebo ked privoniam k vlasom alebo jeho trickam. pred tym som mala frajera u ktorého s tymto nebol problem, no pri tomto terajsom mi to nejako nevoni, pocula som, ze by si partneri mali vonat no toto asi naznacuje tomu, ze k sebe nepasujeme. mozno to moze byt aj tym ze mu chyba nejaky mineral alebo tym ze je prekysleny...no kazdopadne neviem co s tym, ci verit ze ked sa snad raz pusti do detoxu sa to zlepsi alebo ist od neho.

MultiLevel

*oprava, nebolo mi to prijemne :)
Este mi napadlo, ze by si mohol dat vysetrit stitnu zlazu, ale to uz asi moc vymyslam

MultiLevel

Tak potom to co opisujes je nieco ine ako spominam ja. Lebo ja som mala partnera, ktoreho bozky mi napriklad nevonali, nemohla som sa s nim dlho bozkavat, lebo mi to nebolo neprijemne, pricom mu nesmrdelo z ust ani nic podobne, jednoducho tam nefungovala chemia. Nevonalo mi ani jeho telo, vlasy, nic. Kdezto to co opisujes ty, ze ma kyslejsi pot, ale inak jeho telo vnimas ako "vonave", ide skutocne len o to, ze sa zrejme zle stravuje a to je pricina, preco sa tak poti. A to nevonia nikomu....Takze pokial nemas problem pri milovani, pri bozkavani, tak by to malo byt ok. Navyse ak ho este aj spolubyvajuci upozornil na kyslejsi pot, mal by s tym nieco robit. Zo stravy by mal na isty cas vylucit maso, najma bravcove, kadejake blbosti ako cipsy, prehnane mnozstvo sladkeho, sladene vody a velmi aromaticke jedla. Pit by mal najma cistu vodu, vela zeleniny, ovocia...vsetko s mierou, najma tie masove vyrobky

ivanocenka

napr tento partner terajsi ma pritahoval zo zaciatku, nikto iny ma tak este nepritahoval velmi to iskrilo. No ale teraz casom uz netusim ani po milovani, nevyznam sa v tom uz. Otec mi vonia aj spoteny, (mojej mame jej otec tiez tak vonal a moj -teda jej muz az tak nie). a ten moj terajsi ked sa spoti je to take nakysle ten pach, take nie nosu lahodiace :D ale jemu to uz aj spolubyvajuci povedal. tak neviem ci ma fakt problem z prekyslenia alebo sa k sebe nehodime. ked sa bozkávame tak mi jeho bozky nevadia, nic neprijemne necitim, iba ten pot mi vadi. ale ked je v klude a vtedy ked ho ovoniam tak mi voni celkom fajn. uz by som chcela najst nejake vysvetlenie na tieto pachy - vone, pripadam si uz ako z marsu ked len toto stale riesim a nic ine mi po rozume nebeha, som velmi zatazena na vone, mam velmi citlivy nos a vela pachov mi prekaza, co by si iny ani nevsimol.

MultiLevel

Ivanocenka, neviem ci si nemylis vonu cloveka, ktory ma na sebe nejaky parfem, avivaz, prasok, mydlo, cokolvek a prirodzeny pach tela. Ak sa jedna o prirodzeny pach bez deodorandu, tak si jednoducho s otcom vonat nemozete. Neviem ci ma rozumies. To, ze ti vonia ked prejde okolo teba a nie je spoteny vyslovene, tak zrejme ti vonia nieco ine a nie jeho telo. Priroda to zariadila tak, ze nam nemoze vonat nas otec, surodenec. Ide vsak o ten prirodzeny telesny pach, "vona" slin, pokozky, vlasov atd....U partnera je to to iste. Pokial ti nevonia jeho prirodzeny pach, moze si na seba dat aj kilo vonavky, nebude ta pritahovat, nebudes tak velmi tuzit po milovani s nim, jeho bozky ti nebudu tak chutit

lucia238

ano presne ten problem, taky prekysleny pach odpudzujuci a pri spoteni ani nevravim...Moj sucasny partner mi vonia aj ked sa sa spoti. smaozrejme, zakladom je hygiena, keby sa potil a neumyval 3 dni, tak by to pritazlive urcite nebolo....

lucia238

to je ta chemia..., musi ti vonat, ak ti nevonia, neladite k sebe a bude to casom len horsie... zazila som to a viem o com hovorim a dopadlo to rozchodom, hoc sa mi chalan pacil... casom sa ti zhnusi a nebudes mu chciet dat ani pusu, ani mat nejake intomnosti, nebude ta pritahovat....

ivanocenka

je potom zaujimave ze mi moj ote vonia, to iste povedala moja mama ze jej tiez otec vonal, dokonca ze az tak, ze iny chlap jej tak pekne v zivote nevonal.....napr niektori ludia mi vonaju - kamosky napr niektore ano niektore nie.....a muzi tiez niektori ano niektori nie....moj frajer mi niekedy voni, ked som v jjeho tesnej blizkosti napr ked mam hlavu na jeho hrudi...ale ked sa spoti mi nevoni, som uz asi uplne zmagorena ale cely cas riesim len toto, ci mi voni alebo nie

wastebasket

vola sa to feromonova komunikacia. Tela ludi vylucuje latky ktorymi spolu nevedomky komunikuju. Su to latky ktore sa vylucuju z pohlavnych organov, z podpazusia, z pokozky hlavy a z prsnikov zien aj muzov. Ludia ani nevedia ze ich mozgy tieto neviditelne pachy registruju a navzajom medzi sebou odovzdavaju informacie o pritazlivosti daneho cloveka. Preto napr. surodenci, rodicia a deti sa nikdy nebudu k sebe pritahovat lebo ich feromony maju spolocny genovy zaklad a teda ich feromony ich vzajomne nezaujimaju a nepritahuju. Tak mudro to priroda zariadila.
Nahodne stretnutie muza a zeny vedie pachovy dialog ktorym si tito dvaja alebo aj viaceri medzi sebou davaju najavo ci ich jeho feromony pritahuju alebo nie. Preto daneho muza moze urcita zena vobec nepritahovat a tym je pre neho nezaujimava alebo naopak moze ho svojimi feromonmi poblaznit. To plati aj opacne ze muz svojim feromnomi zenu bud odpudzuje alebo pritahuje.
Preto su nam niektori ludia velmi sympaticky a iny nesympaticky. Nieje to len o vzhlade ale najma o pachovej komunikacii medzi nami. Len my si myslime ze je za tym krasa ci skaredost tela. Preto niektori pekni ludia maju za partnerov menej peknych. To vdaka ich feromonom.

MultiLevel

S tym detoxom premyslas spravne. Skuste ho obaja, neublizi vam to :) A aj on to bude lepsie znasat, ked to budete skusat obaja, nie len on. Je mozne, ze sa zle stravuje a neskor sa jeho prirodzena vona zlepsi prave spravnou stravou. Ale nemusi. Za pokus to stoji.
Cosi podobne som zazila v poslednom vztahu. Ani mne partner nevonal, najma jeho bozky. Samozrejme, nesli sme sa okamzite kvoli tomu rozchadzat, ale bola to velka prekazka....skutocne. Casom to skoncilo na uplne inych veciach. Avsak, ked som spoznala sucasneho partnera a zazila ake to je ked ti partner prirodzene neskutocne vonia hmmm :) Je to cosi uzasne :)

zewa

Som toho nazoru, ze si musia partneri vonat. Ked ti bude liezt na nervy a este ti aj bude smrdiet, tak asi vies ako to skor ci neskor skonci.. Clovek by sa mal rad tulit k tomu druhemu.