Bolesti noh a ruk

Sona20

Ďakujem a ako sa robí vyšetrenie na tu kyselinu kam by som sa mala pytat u svojho lekára a tie obličky tiež bolo som už na vyšetreniach ale sama neviem ktoré načo bolo.. nič mi nezistili ale beriem antikoncepciu na odvodnovanie ci je tam ten problem neviem ...

redka

este by som si dala zmerat tu kyselinu mocovu... ak je jej vela mozu boliet klby a svaly... pozriet sa na oblicky ci tam nie je nejaky skryty problem... bolesti noh mozu byt zo zleho hospodarenia tela s vodou... voda sa zadrzuje a mozno aj tlaci na cievy... neviem... je to jedna z moznosti.... dalej to moze byt od chrbtice...

Sona20

Pocit tazkych noh strava normálna ranajky obed vecera neprejedám sa hmotnost mam v poriadku hladinu kyseliny mocovej neviem obličky tak isto bola som už aj na neurologii infekcnom aj na stitnej zlaze ja uz ani neviem naco mi robili vysetrenia ale boleti su stale ... a druh bolesti je taky takze nohy ako by som mala ruky ani nehovorim rano mam niekedy problem udrzat ruke plastovu flasku .. mate alebo ste mali takýto problem ?

redka

Aky druh bolesti to je? Skor svaly ci kosti? Boli to stale rovnako? Hladinu kys.mocovej mas v poriadku? Co oblicky? Funguju poriadne? Co pitny rezim? Strava je prevazne aka?