Diagnostika pristrojom EAV

scery

ja ich preparati nechcem...hadam to neni povinost si ich kupit..ja len chcem ci mi nieco zistia....a chcem spravit tak ze im nic nepoviem ...nech ma najprv vysetria...a potom nakonci im poviem ake mam naozaj problemy....

lucia238

pardon, nie zapper, ale Diacom som skusala este. Napr, tam mi nasli boreliozu, hoc EAV mi ju nenasiel, ani Vollova, ale zas Diacom mi nasiel hemeroidy, hoc som tomu neverila a po par mesiacoch som zistila, ze ich mam. ja ozaj neviem. Nech sa vyjadria aj ostatni co maju skusenosti.

lucia238

ja som skusila EAV, Vollovu diagnostiku a Zapper, moja obvodna lekarka tvrdila, ze ta Vollova jej vychadzala dobre aj podla vysledkov s laboratorii u pacientov, ze da sa tomu verit, na druhej strane, zasa znama na tom bola, po prvom merani sa vysledky s labakmi zhodovali, pri druhom merani po este horsich vysledkoch z labaku jej Vollov pristroj ukazal , ze je v poriadku...Ja ozaj neviem...Na EAV som potom chodila nakoniec jednej terapeutke a liecila sa pripravkami joalis, treba najst niekoho overeneho, ktor nechce na tebe len ryzovat a predavat ti aj zbytocne drahe pripravky za desiatky Eur, ale naozaj len take, ktore fakt potrebujes. Nie su to drahe vysetrenia /skor ta medicina, co ti odporucia, skus, uvidis.