Keď vám najlepší kamarát povie, že chce byť friend with benefit

Príspevok v téme: Keď vám najlepší kamarát povie, že chce byť friend with benefit
zmatena26

Ahojte.
Mám dobrého kamaráta, s ktorým som minimálne 3 krát do týždňa vo fyzickom kontakte a každý deň si voláme.
Často sa správa nezodpovedne, preto som vždy nejak ustúpila od toho, aby sme boli vo vzťahu. Stretávame sa spolu už vyše pol roka (predtým menej, lebo mal aj frajerku).
Problém je ten, že minulý pondelok mi povedal, ako už mu chýba sex, že by potreboval kamarátku ,,friends with benefits“ , len si nevie predstaviť, že by to bola úplne neznáma baba.
Priznám sa, šokovalo ma to, lebo za posledné 3 týždne sa dosť zmenilo jeho správanie. Čo by ste mi poradili?
Na jedenej strane o neho nechcem prísť, no neplánujem byť ,,len kamarátka s výhodami“ a na druhej mu chcem dopriať šťastie a sex s inou.
Čo si o tom myslíte? Som fakt zmätená
Ďakujem

Kýčera

Možno chlapec potrebuje "orálne probiotiká", kt. podľa niektorých expertov liečia aj premnožené baktérie v ústach, či čierne uhlie? Ak mu to nepomôže a nechá Ťa upratovať samu, obráť sa s dotazom na RNG, ten Ti určite poradí.

poradimtiti

Ja si myslim, ze ak na to pristupis, tak skor, ci neskor sa vam kamaratstvo rozpadne. Inak cudne kamaratstvo, ked ten chalan ta nepozna natolko, aby vedel, ze taketo navrhy ti nema davat, lebo na to nie si. Nedrzal si ta iba tak v zalohe ak sa mu taketo nieco stane? A aj to kazdodenne volanie? to robia skor baby alebo chalani, ked sa snazia tlacit kaleraby. Vsak nech si honi, ty si mozes tiez bez chalana robit dobre sama a co to ma spolocne s kamaratstvom? Mne sa nechce utierat zadok, pod mi to robit ty alebo ako?

zmatena26

Mám ho rada, aj on ma má rád,povedal mi to, lenže to nie je zaľúbenie. Vraj nikdy nikoho neľúbil, tak si myslím, že návrh od flegmi je fajn :D hoci iba po slovo čas :D

kafe

prečo by si mala o neho prísť ak ten sex nechceš? Si ho nájde inde. Neboj, nie si jediná u ktorej "to" skúsi. A vy sa budete kamarátiť aj naďalej.

Kýčera

Keď Tvoj priateľ myslel pod "benefitmi"-pomoc pri domácich prácach, tak to ber! Keď myslel iné, tak na to ser! Flegma-neskutočne si ma pobavila, nech Ti ten humor vydrží !