Duch / duchovia v dome? Ako sa ich zbaviť?

Príspevok v téme: Duch / duchovia v dome? Ako sa ich zbaviť?
Laura()

Ahojte
No ako začať....Nedávno sme kúpili starý dom.V tom dome sa už dlho nebývalo /postavený bol niekedy na začiatku 20.storočia na základoch starého domu ktorý zničil požiar /prerábali sme ho niekoľko mesiacov a pred pár dňami sme sa nasťahovali a vtedy sa to začalo.

Stále sa mi zdá ako keby niekto chodil okolo mňa.Keď som bola vonku na záhrade počula som ako niečo v dome buchlo.Išla som do domu ale nič sa tam nestalo.Inokedy zas počujem také zvuky ako keď puká drevená skriňa alebo podlaha ale postupne sa tie zvuky sa ku mne približujú a potom zostane ticho..Večer keď som sa sprchovala som kútikom oka zahliadla asi nejakú postavu pri umývadle ale nemohol sa tam nikto dostať lebo dvere som mala zamknuté.Dosť ma to vystrašilo a povedala som to priateľovi a ten na mňa pozeral že či mi preskočilo.Potom sme spolu pozerali televízor a ja som počula také zvuky ako keď niekto rozbije pohár hneď pri vás ale priateľ to vôbec nepočul a hneď na to sa zobudil syn a plakal a vôbec sme ho nevedeli ukľudnit..Je možné že ja a syn počujeme a vidíme nejakých duchov??Prečo len my priateľ nič nepočuje?Ja som nikdy na duchov neverila vždy som hľadala logické vysvetlenie.A teraz v priebehu pár dní mám toľko paranormálnych zážitkov...Pripadám si ako blázon :/ Môžme tých duchov nejako 'vyhnať' ?Ďakujem každému kto tento mega dlhý príspevok prečítal až do konca.

Ni ka

Irlancik ak chcete kontakt na cloveka,ktory naozaj pomoze viem vam dat.Tak ako nam v dome pomohol aj inym.Skutocne vie co robi.

irlancik

aj ja si myslim ze su tu koli mne...sem tam ix pocuju aj deti a manzelka ale ja najviac..... snazim sa zmenit svoj zivot,po tom co mi bolo telepaticky povedene a ukazane,bolto pre mna neskutocny zazitok,vlastne som bol troxa v soku PS nerobte nikomu zle,lebo sa Vam to vrati aj ked je to v dnesnom svete priam nemozne,snazim sa byt lepsi

Preteba

irlancik, keďže si staval dom Ty, tak tí duchovia sú tam kvôli Tebe. Vedela by som Ti poradiť, ale nič o Tebe neviem. Moja kamarátka mala tiež problémy s duchmi v byte, najviac trpela jej dcérka, ona to videla, na rozdiel od iných. Kamarátka bola už zúfalá, brala občas aj antidepresíva, ale keď pochopila, že ona je ten dôvod, rýchlo sa spamätala a má pokoj. Vďaka Bohu.

irlancik

dakojem Omen aj Pre teba za rady :D,dom som staval ja s kamaratmi a bratom,je to nova vilova stvrt a pokial viem nikto zo susedov nema take problemi...na pozemku predtym nebolo nic ,dom vyrastol na zelenej luke....Pre teba.moj ritual je velmi podobny tvojmu,mam vela zvlastnych zazitkov,asi som senzibilny na tieto veci,pocul som aj bratranca ktory sa utopil na sirave ako bojoval o zivot a krical o pomoc ,ked sa topil....priam som citil jeho zufalstvo a strach akurat som bol v severnom irsku a on chudak na sirave.O mojix zazitkox by sa dala napisat kniha,videl som ufo a nie raz ,raz ked som bol zufali a prosil som Boha o pomoc,odpovedal mi....nerobim si srandicky a nie som ani blazon,mudrejsi ma poxopia

Preteba

brokoli, poznám ho a kukla som aj to video, nie vo všetkom, ale súhlasím s tým, čo hovorí, ale nie s tým, čo robí. Aj v biblii sa píše, robte, čo vám zákonníci hovoria, ale podľa ich skutkov nerobte. Na to, aby som mala v dome pokoj od démonov, nepotrebujem volať exorcistu, potrebujem volať k Bohu. Musíš Bohu veriť, inak príde exorcista, vyženie démona, Ty pôjdeš na dovolenku, kúpiš si amulet a keď prídeš domov, je späť. Čo teraz, pôjdeš volať exorcistu zakaždým, keď si pustíš démona do života? Nie, keď Ty budeš veriť Bohu, žiadny démon nemá na Teba právo.

Marosko-n

Treba sa odsťahovať a predať dom. Neviete čo za skaranec , alebo nešťastná duša Vám robí zle, Treba zistiť históriu domu a rodín čo tam žili a komu nespravodlivo ublížili.
Radšej odísť ako si vziať to zlé jarmo na seba alebo na deti! Môže sa to na Vás nalepiť !
Sú na Zemi miesta ,kde duchovia majú možnosť sa prejaviť.

brocoli

Pre teba_ suhlasim s nickom Euroeuro, nato su povereni knazi exorcisti ani nie hocjaki knaz moze toto robit ale musi byt nato specializovany alebo ako to nazvat. Hociktory knaz nemoze toto robit takze to nieje len tak ako pises. Su nato stanovene podmienky ktore musi dany knaz splnat.
napr.
www.youtube.com

Preteba

euroeuro, myslíš, že exorcista má väčšiu moc ako Boh? Každý kresťan, ako Božie dieťa môže vyhnať démona. Ale nie je kresťan ako kresťan. To máš pravdu, že môže zle dopadnúť, keby sa chcel na niečo hrať. Kto čítate bibliu, je tam o tom písané. Tí ľudia však neboli kresťania, ale zaklínači. Napísala som, keď bude chcieť, môže sa ozvať. Na fóre sa nedá dopodrobna všetko vysvetliť. Síce dá, ale je toho veľa. To vysvetlenie stačí tomu, kto chce vedieť. Druhá vec, aj samotný exorcista musí byť kresťanom, ktorý bezpodmienečne verí v Ježiša Krista, nie len náboženský človek. Je v tom veľký rozdiel.