Nervozita a iné zdravotné problémy

Príspevok v téme: Nervozita a iné zdravotné problémy
Saša 10314

Dobrý deň všetkým,, chcem sa vám zveriť s mojim problémom, už som zúfalá,,nemám sa s kým poriadne porozprávať,sTále mi je zle,všetko má boli a som hrozne nervózna,,mám malého syna,som na všetko sama, manžel chodí na tyzdnovky takže som stále sama doma,, už nevládzem,,bojím sa že keď mi je stále zle že sa mi niečo stane, keď má chytí pocit nervozity zostane mi zle pri srdci,,boli ma ruka, bojím sa infarktu,,,už neviem čo so sebou,,nechcem byť nervózna ale nejde mi to ovládať,,...

noname100

Saši tu ti pomôže iba jediná vec. Vyhľadať odbornú pomoc a psychiater ti nasadí liečbu. Odhoď pocity hanby, či predsudkov. Nikto nežije tvoj život a skôr či neskôr ťa to môže položiť na lopatky. Väčšina ti povie, neber si to tak a blá-blá, ale to čo opisuješ sa už nedá zvládať nejakými rečičkami. U mňa to začalo tiež nervozitou, podráždenosťou, chronickou únavou a vyvrcholilo to niekoľkomesačnou nespavosťou a PN-kou. Akurát to všetko odštartoval zlý kolektív v práci, laxný prístup vedenia a časté nadčasovanie. A už som si povedala dosť, zdravie a zachovanie si duševného zdravia je na prvom mieste.

mišo1012

mam ten isty problem skusal som uz vselico a jedine co mne pomoze je SANVAL 10mg ale pomoze to len na par hodin potom to zacne znova....