25 a sama

Príspevok v téme: 25 a sama
Yen25

Zdravim. Takychto tem je tu asi xy, ale ja sa tymto mojim problemom trapim cim dalej, tym viac. Mam 25 rokov a este nikdy som nemala vztah, nemam sa ako a kde zoznamit s muzmi, na rande som tiez este nebola, Zacina mi chybat pocit, ze mozem pre niekoho nieco znamenat, byt milovana, milovat, travit s niekym cas a spoznavat. Niekolko rokov som na pokeci aj inych zoznamkach. Ked muzovi ukazem, ako vyzeram, uz sa neozve. Toto sa opakuje vo vacsine rozhovorov, hoci dovtedy je debata fajn. Nechapem to. Som az taka zruda? Az tak nesympaticka? Som obycajne dievca, malujem sa, som stihla..Da sa na toto vobec nieco povedat? Casto rozmyslam, co robim zle, co mam zmenit...a nic sa nedeje. Je mi smutno, az chcem niekedy zomriet.

Zuzka484

ten isty problem, len 28r :( a dovod... asi ze studujem 2hu vysoku skolu a obe boli tazke a takmer nikam nechodim len za knihami sedim..

Nicolett

Keď veľmi túžiš po láske musíš robiť pre to všetko.. Neviem aké máš záľuby no podľa toho aké máš zoznamuj sa pomocou ich. Niekoho zaujímajú hry zoznamuje sa cez hru... Niekoho záujmu šport chodieva po tréningoch pozerá si web stránky športu a tam hľadá.
Chápeš?

Razmozno

Toto nieje hra s citmi myslíš že by to malo ísť takto :poď sem urob toto zabudni na tamto uver tomuto nienie musí to mať hlbší význam asi taký rozdiel ako v tom sexe čo ak by bol ale čo ešte bude....rozumieš?

5.5 elsa

no moment to si doteraz sedela v nejakom kúte doma?keď máš problém zo zoznamovaním,či ani nikoho nechceš a niekto ťa do toho núti?,to keď nejde samo od seba tak to nemá význam buď máš o niekoho záujem aspoň ísť s niekym len tak sa prejsť múzeum hrad kino,alebo ti to asi takto vyhovuje

Cariboo

Yen, ak mas kamosky spytaj sa ich ako ta vnimaju druhi.
Nebud smutna, nie kazdy dostane v zivote vsetko po com tuzi :( hlavu hore

5.5 elsa

hovorím ti v tej práci,alebo niekde vonku,koho hľadáš z akej oblasti,tých mužov je všade dosť,čo presne chceš a aké máš kritériá to si daj dokopy v hlave a podľa toho hľadaj,hlavne žiadnu paniku,choď s niekym na rande keď ťa pozve,alebo sprav prvý krok ty ak sa ti bude niekto páčiť

liberta25

hobby, spolocenske podujatia, nezadani kamarati kamaratov. ale ty mi inak prides ako nesvojpravna, to asi nebude vzhladom, ze chlapi o teba nemaju zaujem.

5.5 elsa

to určite nie je na zomretie,hlavne kľud on sa niekto nájde zasa nie,nejaký vzťah si už musela mať,hlavne nehľadaj na pokeci nehovorím že tam nemôžeš nájsť stabilný vzťah,ale väčšinou tam ide o sex,skús niekde inde čo ja viem v práci?nejaký kolega,alebo tam cez niekoho si všimni či tam niekto nechodí zaujímavý.....