CHUDNUTIE - VECNA TEMA

evul

Hm, snazim sa, ale nenachadzam :( Hodim ti sem ale este jeden priamy link - -odkaz odstránený-, je to dalsi nazor, stoji za to zamysliet sa nad tym :)

evul

Adriana, delena strava je vymysel. Pri nej nechudnes preto, lebo oddelis bielkoviny a sacharidy (co ani prakticky nie je mozne, pretoze takmer kazda potravina obsahuje "z kazdeho trosku"), ale preto, ze znizis denny prijem. Citala som o vyskume, kde dvaja ludia jedli to iste, jeden z nich "oddelene" a druhy normalne, a schudli rovnako. Skusim to pohladat, nech len tak nekecam :) Ak mozem, odporucila by som ti normalnu zdravu stravu. Skus sa mrknut napr.sem - -odkaz odstránený- (nie, nie je to Herbalife, neponukaju tam ziadne sialene produkty, iba sa tam mozes dozvediet zaujimave veci ohladne spravnej zivotospravy a chudnutia). Podarilo sa tak schudnut nielen mne, ale aj vela inym ludom - a natrvalo, to je pre mna podstatne.

adriana

Zdravím Vás!
Chcela by som Vám povedať /napísať/, že sa veru dá schudnúť. Mne sa to podarilo delenou stravou. Predtým som skúšala veľakrát a asi všetko, ale jedine delená strava mi pomohla. Schudla som 19 kíl asi za 1/2 roka. Keď ma už delená strava nebavila, začala som normálne jesť, ale som nepriberala. Dobre som sa cítila, až tak dobre, že som začala užívať antikoncepciu. Každý mesiac som pribrala 4 kilá, teraz už mám skoro všetko späť. S antikoncepciou som musela prestať, ale stále stojím na váhe. Skúšala som naspäť delenú stravu, ale neviem sa odhodlať, aby som ju aj dodržala. Viem, že mi to pomôže, ale teraz nie a nie ju dodržať. Vydržím 2-3 dni a koniec. Prečo?

tin

Ahojte,stecieee,tak to si naozaj sikovna,za 7dni 4 kila.ale myslim ,ze len tak to naozaj funguje.Nemoze si clovek vsetko zakazat.Aj tak si to potom organizmus vypyta.A aky je to potom stres.Ja som pri rozlisovacke pribrala 3kg,ktore som chcela akoze schudnut,aspon na zaciatok.
Fraisee,nie naozaj s nohou v sadre tolko nepriberies,jedine ze Ta chyta depresia,ze mas vsetkeho plne zuby.Ja sa rada hybem ,preto to rozhodnutie,ist na operaciu,a ze musim mat sadru 6 tyzdnov bolo velmi tazke.Ako bozi trest pre mna.Chvalabohu mam to za sebou,este sa doliecim,doktora som po 4 tyzdnoch uprosila,nech mi to konecne uz daju dole.Ja som od minulej soboty schudla 3kg.A tie baby mozno aj za to pribrali,ze boli same a tak sa napchavali.Ale ja nechcem rypat,ja chcem len vediet, ci sa Ti na sebe nieco paci,ak to tu mozes prezradit.A moze to byt aj nejake duchovno,ked si taka narocna na seba,ze k tej dokonalosti mas tak daleko.ale povedz mi kto nie je?Jedine tak nieco dokaze.
moniqa87 a kde si sa vybrala na tu dovolenku?O tomto case kazdy rok aj ja som uz v Chorvatsku,len toho roku mensia zmena.
zofia, aj ked to bude tazke ,aj tak sa drz. Zvladnes to.

stecieee

a este to som chcela,ze skoro rok som na toto forum chodila a nech osm skusala hoc co,nepomohlo ale pomohli mi pribehy,nezacat s hlupostami,posilnilo ma to a prisla som na to ,ze nechudne sa dietou ,ale zmenou ziv.stylu.priberes za chvilu a nemusis nic menit,ale to,ze sa 0,5 roka prezieras,uz nikdy nebudes moct normalne jest,le uplne zmenit svoju stravu a pohyb.ja chodim 2 krat do tyzdna cvicit,snazim sa vecer nejest,pit vodu a vlastne v celku chudnem a vyhybam sa hnusnym mcdonaldom a podobnym veciam,a ti co tu pisete,ze nejde,len trepete,sorry...ale ten kto chce schudnut,vazne musi chciet a zmenit sa!!!nie len rozpravat!

stecieee

no takze to by som chcela,ze teraz cez den zjem co chcem na co mam chut na hocijaky prehresok,ale jem malinko proste napr.dnes som zjedla 2 hrusky a fornetti :) viem,ze to nie je zdrave...pr´ve dni budete hladne asi 3-4 a potom nic a ja som za 7 dni schudla 4 kg ,ale vratim sa k normalnej strave,kedze akurat som bola trocha chora,tak preto,som nejedla ale vyzera to byt ucinne.

žofia

Prajem Vám príjemné chudnutie, som dôkazom toho, že i pri zdravotných problémoch (štít. žľ.) je možné, i keď slimáčím tempom) bojovať s nadváhou. Bojovala som cca 3 týždne a konečneeeee mám 1 kg dole, viem, že je to veľmi, veľmi ťažké a na veľmi, veľmi dlho, ale budem bojovať...
Obávam sa, lebo mi prichádza zle, má niekto podobné problémy? Ako ich riešite?
Príjemné chudnutie :-)
Žofia