Zlomene srdce

Príspevok v téme: Zlomene srdce
wounded

Rozisla som sa s priatelom s ktorym som stravila najkrajsie chvile v zivote. Samozrejme aj smutne chvile. :(
Viem ze uz spolu nikdy nebudeme, pise si uz s inym dievcatom, mozno ju miluje. Proste sa uz k sebe nevratime
:(
Mam zabudnut na nase krasne spomienky, ako sme sa spoznali a tak alebo si ich mam navzdy uchovavat v srdci? Pretoze ak nezabudnem, budem as tym stale trapit, bude to boliet, ale zabudnut je tiez hrozne :/
Chcem zit sama navzdy

Jojny 8585

Ahojte Ja som chlap a napišem vam že pred cca10 rokmi som spoznal jedno dievča a bola to podla mna ta prava osudova laska na prvy pohlad, lebo sme sa naseba obaja pozreli a ja ju pozval na drink a išla , potom sme boli spolu cca pol roka a ona ma nechala ale v tom že mala vela starosti, alw stale sme voli v kontakte tak za 2 mesiace cca raz sme sa stretli dali caffe porozpravali sa a tak :) , medzi tim som mal 3 priatelky ale nebolo dňa dodnes aby som na nu nemyslel aspon 1 x za deň aspon aj ked iba tak že mi prebehla hlavou ale važne to bolo denne a to sa mi u žiadnej nestalo a mal som ich par , a teraz som sa rozisiel s priatelkou po 3 rokoch a stretli sme sa nahodou a dali caffe a ona sa zhodou nahod tiež rozišla :) zvolal som ju von a stretli sme sa večeraa potom vinko a tak dobre sme sa porozpravali a povedala že si to vie somnou predstavit na život čomu sa tešim takže to snat vyjde a budeme spolu ale to už rodina všetko, proste len som chcel napusať že si to je ta moja osudova laska a neviem cmi na nu zabudnem niekedy aj ked to nevyjde zas ale musi už ked už sme tolko rokov v kontakte a to nie som s inou ani s jednou ani ona s inim :) možnomgo niecmo znamena . :) tak dakujem k ste si tomprečitali a ak date koment čomsi myslite o tom :-/

helga J

Ahoj. Tak zatial budes zit sama, takych ludi je vela, venuj sa sebe a postupne sa s rozchodom vyrovnas.
Potom Ti urcite do cesty ktosi pride. Zlomene srdce mame skoro kazdy, aj taketo treba prezit, posunut sa dalej. Ziskat nove pohlady. Nemoze by predsa vsetko tak, ako si to chceme vydupat.

wounded

Čo ti dava xDDD toto je moha tema loool. To som chodila s chalanom cez net chapate? V zivote ma nevidel vtedy. Teraz toto leto ked mam 18 som sa konecne s nim stretla a nic som k nemu necitila ale rozumeli sme si a ame teraz najlepsi kamarati. Lol som ale bola tupá

Branislav

Ahojte,stratil som najúžasnejšieho človeka akého som kedy poznal,neviem ako prekonať tú bolesť,prežil som už všeličo,ale príde mi, že čím som starší tým to bolí viac.

ladyblack

Prezivam prave to iste. A tiez neviem ako to zvladnut. Urcite ale nechcem mysliet na vsetky chvile s nim. Skor sa snazim mysliet na to co mi vsetko spravil,vsetky tie klamstva. Peknymi spomienkami a topenim sa v minulosti by som sa z toho vyhrabavala o to tazsie.

Kýčera

Neboj sa,nádeš si aj Ty svojho Adama. Možno vám boli súdené len tie chvíle,kt. ste spolu prežili a vždy je lepšie ak zo vzťahu vycúvate,ako by 1/2/ z vás mal byť nešťastný.

0vecka

nj prezil to asi kazdy. aj ked sa teraz zda ze to neprejde tak to prejde, ale fakt je ze nikdy v zivote som nezazil tazsie chvile ako po rozchode s niekym koho som mal naozaj rad...