Polygamia vo vzťahu

Príspevok v téme: Polygamia vo vzťahu
MrNeznami

Dobrý deň,

Vždy som bol človek, ktorý mal rád slobodu, voľné myšlienky a priamosť. Od skorej puberty som mal blízky vzťah k ženám. Miloval som spoločnosť žien a celý môj svet sa točil okolo ich. Už ako chalan v dospievajúcom veku som prežil viacero vzťahov a ďaleko som prevyšoval skúsenosťami svojich rovesníkov s ktorými som si ani nerozumel. Mal som veľmi málo mužských kamarátov.
Neskôr som zistil, že ma neskutočne baví ovládať a dobíjať si ženy. Nie preto žeby som mal nejaké komplexy, ani preto žeby som bol kurevník. A ani preto aby som si niečo dokázal. Jednoducho ma bavilo získavať si pozornosť žien a dobíjať ich.
Musím podotknúť že sa snažím byť charakterným a nesebeckým človekom a žiadnej žene som vedome nijako neublížil, ani som žiadnu nikdy nepodviedol.
Tak sa stalo, že som si raz získal srdce jednej slečny a šialene sme sa do seba zamilovali. Teraz je tomu už cez 10 rokov čo sme spolu. Žijeme v manželstve a počas tohto obdobia sme si mnohým preskákali a zažili sme množstvo jednorázových alebo viacrázových dobrodružstiev aj s inými osobami: Pármi, ženami, mužmi...
Pre nás to malo svoje čaro, obaja sme mali radi slobodu, pôžitkárstvo a plnenie tých najtajnejších fantázií.
Neskôr sme však od toho upustili pretože tie vzťahy nemali žiadnu hodnotu a okrem umelej rozkoše nám to už viac nedávalo.
Obaja sme sa zhodli na tom žeby najoptimálnejšou možnosťou bolo vziať do vzťahu ešte jednu ženu.
Nerobili sme to preto žeby sme sa vo vzťahu nudili, ani preto žeby sme boli so sebou nejako sexuálne alebo po inej stránke nespokojný. Naopak náš vzťah je na veľmi vysokej úrovni. Vždy sme k sebe otvorený, priamy, neklameme si. Hovoríme o svojich túžbach a predstavách.
Robili sme to preto lebo sme to obaja chceli, obaja sme s tým súhlasili a na všetkom sa dohodli.
Prečo práve ženu?
Muži boli jednoducho slizkí, otravní a dotieraví a mojej žene sa to hnusilo. Navyše moja žena je bisexuálka a čo sa týka mňa tak nebolo o čom...

Nakoniec sme po dlhom čase spoznali mladé dievča, ktoré nás zaujalo oboch. Veľmi mi pripomínalo moju ženu a aj ony dve si rozumeli. Keďže sympatie boli silné na všetkých stranách, bola to len otázka času, kedy sa niečo zomelie. Nechceli sme ju však nijako zneužiť ani používať ako objekt sexuálnych túžob. Chceli sme rozvinúť seriózny vážny vzťah a pustiť sa do niečoho sakra nebezpečného pre všetky tri strany, ale hlavne nebezpečného pre naše manželstvo.
Stanovili sme si štruktúru vzťahu a navrhli ho mladému dievčaťu. So všetkým dobrovoľne súhlasila a tak stalo že sme sa dostali do polygamikého vzťahu.

Priebeh:
Samozrejme že sa vyskytlo mnoho komplikácii a ťažkostí už na samom začiatku. Ale všetci traja sme vždy mali snahu preto niečo spraviť. Po pol roku sme to dopracovali k dokonalosti a prežívali sme naozaj šťastné obdobie plné zážitkov a vzrušenia. Neskôr do toho prišli aj city a pomerne silné. Nikdy v živote som nevidel ženskú lásku. Žiarlivosť o moju pozornosť sa taktiež medzi ženami časom stratila a takto sme si spolu nažívali všetci traja šťastne. Bohužiaľ nič také u nás legálne nie je, časom si to všimli mnohí naši známi, dokonca rodiny že spoločne trávime ozaj veľa času. Začali si domýšľať a neskôr sme sa stali terčom útokov.
Dokonca aj tieto problémy sme prekonali.

Zničil nás až šťastný koniec:
My, aj mladá sme veľmi dobre vedeli že jej nemôžeme ponúknuť plnohodnotný vzťah. Nemohla s nami žiť a taktiež nám musela občas nechať priestor iba pre seba. Malo to taktiež ťažké, najmä vo chvíľach keď bola sama, chýbali sme jej, ale ja a žena sme potrebovali priestor iba pre seba. Neskôr spoznala chalana a náš vplyv sa začal vytrácať. Cítili sme to všetci a tak sme sa rozhodli ukončiť to, aby mohla ísť svojou cestou.
Museli sme to urobiť pre jej a aj pre naše dobro aj keď nám to všetkým trom lámalo srdcia.
Čo čert nechcel v krátkom čase sa objavila ďalšia mladá slečna vhodná na takúto štruktúru vzťahu. Moja žena však pochopiteľne ostala otrasená a zlomená.
Ja som sa z toho dostal oveľa rýchlejšie a vidina nového zaujímavého vzťahu ma hnala dopredu. Musím však akceptovať rozhodnutie mojej ženy, že už nechce viac rozbehnúť takéto niečo. Chce už toho nechať, mať deti, založiť si rodinu a zmeniť priority života.

Nastal konflikt záujmov, sme v mŕtvom bode kde ani jeden teraz nie je šťastný. Niežeby som nechcel rodinu, chcem, ale ešte nie. Ona sa už zamerala iba na mňa. Je precitlivelá a vytráca sa z nej dravosť. Navzájom sa teraz brzdíme v tom čo chceme.
Najväčší problém je v tom, že ja mám v povahe byť predátorom. Ona o tom vie, vedela to aj pred svadbou čo sa vo mne skrýva a taktiež vie, že časom by som začal pokúšať a zvádzať nové ženy. Polygamická forma bola pre mňa stabilná: nehrozila nám nevera, cítil som sa spokojný a nič viac som ku šťastiu nepotreboval... a aj ona si naplnila bisexuálnu stránku osobnosti.
Teraz nevidím jasne do budúcna, neviem čo sa stane ďalej, tak ako som vždy vedel.

Dôvod prečo som vyrozprával svoj príbeh je jednoduchý. Chcel som sa vyrozprávať a počuť konštruktívny názor nezainteresovanej osoby, ktorá ma nepozná a zároveň dokáže pochopiť.

Poprosím konzervatívne osoby a osoby, ktoré som textom nejako urazil, taktiež osoby ktoré ma nedokážu pochopiť a neakceptujú názory a pravdy iných ľudí, aby sa k téme nevyjadrovali...

Nina.

Polygamne sa dá žiť v prípade ak ide čisto o sex a nie sú v tom city. Ty a tvoja žena ste žili spolu polygmaným štýlom aj v citovej oblasti, nešlo tam len o sex a preto to dopadlo tak ako to dopadlo.
Tvojej žene sa nečudujem, že chce mať rodinu a deti - má na to najlepší vek a užila si už dosť a zrejme ťa aj miluje, takže je to prirodzené. Mňa skôr udivuje, že ty si natoľko citovo nevyzretý, že neustále túžiš po niečom novom. Vybúril si sa podľa mňa už dosť a malo by ti to stačiť. A aký dopad to na teba bude mať? To sa ideš psychicky zrútiť z predstavy, že nemôžeš zvádzať a spávať s inými ženami okrem svojej ženy? Tak v takom prípade si aj psychicky labilný ak ťa to tak desí a ak by to mohlo mať nejaký tragický dopad na tvoju psychiku.

anjelik *

MrNobody, ja sa hrám veľmi rada a mám aj rada zábavu, čiže, môžme sa zahrať, že si skutočný, či skôr skutočná a poďme teda rozobrať tvoj *problém*.
Predne, nie si žiadny predátor, nie si žiaden lovec, si len nicka, závislá na vonkajších podnetoch, závislá na duši iných. Preto ti nestačí pre život a *šťastie* jedna osoba, ale potrebuješ cítiť *vzrušenie* z lovu druhých. Na začiatku stačila tvoja mladá ženuška, ako bytosť mladučká a silná a nabitá životodarnou energiou, ktorú si ty nasával. Keď sa to ale čiastočne vybilo, dostali ste skvelý nápad, nájdime si novú hračku. Lenže, vašej hračke sa prestalo páčiť byť hračkou vo vedľajšej úlohe, tak si našla hru, kde hrá hlavnú úlohu. Aby ale ty si žil ďalej a zažíval nové a nové podnety, upozorňujem podnety vonkajšie, s duchovnom a hĺbkou nemajúce nič, čiže zvieracie a plytké, ty chceš novú hračku. Tvoja žena tiež, lenže asi chce ušetriť a nekupovať v sekáči, ale si vlastnú hračku vyrobiť. Dieťatko sa to volá. Ale ty sa oprávnene bojíš, že zábava tým skončí, keďže zase čo už je pop*či vzrušujúce na prebaľovaní posratej prdelky, aj keď je taká malilinká a rádoby tvoja, že?
Nie som ani konzervatívna, ani ťa neodsudzujem, ani nič podobné, len by nezaškodilo sa pozrieť na seba aj očami zdravého rozumu a chápajúcej mysle a zamyslieť sa, či nie je lepšie zosilnieť poznaním a chápaním a prestať byť závislý na *love*. V tom je skutočná sloboda a nie v tom, že kedy a koho prášiš. ;o)

Kýčera

MrNeznami-"Kde jsi?"Ak by predsa len niektorá z nich odmietla ísť do tej opery,daj vedieť.Ak môžeš,vyber Verdiho.Len upresní,v kt. meste bývaš-Blava,Bystrica,či Košice.Veľmi by som sa tomu potešila,lebo už 70 rokov túžim ísť do opery s takým mužom ako si Ty a doteraz som ho nenašla,aj napriek tomu,že saK niekoľko 10-ročí cítim stále "mladá".

rhea

ja si myslim, ze je to cele vymyslene.. a s tou hrou na inteligenta s tymi pravopisnymi chybami sa mi to hrozne zle citalo :D

Slobodna

Musím sa priznať, že tak inteligentný opis a názory som dávno nečítala. A hlavne sa mi páči, že si to napísal na plné ústa :) mnohí pred takýmito vecami zatvárajú oči - tvrdia niečo iné, než konajú. Aj napriek tomu, že polygamia nie je môj šálok kávy a napriek tomu, že slobodu milujem, neviem si to predstaviť práve kvôli citovej rovine. Asi preto ma tvoj príbeh tak fascinuje, dokonca by som tvrdila, že až obdivujem tvoju manželku, pretože sú to práve ženy, ktoré sú na partnera tak trochu majetnícke a monogamné.
Nemyslím si, že ti napíšem niečo, čo by si už dávno sám nevedel alebo poradím niečo svetoborné. Je to ako sa hovorí, poriadne zapeklitá situácia. Skomplikovali vám to city. Nemyslím, že tvoja manželka na to ešte niekedy pristúpi, práve preto, že sa na vašu partnerku citovo príliš namotala a to, čo sa stalo ju dosť zranilo. Došli ste do bodu, kde sa vaše priority, spoločné smerovanie, rozchádza. Žiaľ, pokiaľ nedokážete dospieť ku konsenzu, jediné východisko bude, ísť si každý svojou cestou, pretože jeden by musel svoje priority obetovať, podriadiť inému a v tom prípade, by to neprinieslo šťastie ani jednému z vás.
Je to však krásny príklad toho, ako ste spolu popreskakovali v živote mnohé prekážky a spoločne toho veľa zažili, čo vás spoločne posilnilo ale čo vás paradoxne môže aj rozdeliť. Viem, že ti na manželke veľmi záleží, inak by si sa nesnažil hľadať riešenie. Ale nemyslím si, že si predátor ;) pretože, ten potrebuje stále novú a novú "korisť" a nie za účelom harmonického zväzku.
Každopádne držím palce aby ste spolu našli východisko a možno ti aj títo ľudkovia z fóra prinesú nejaké vnuknutia ako na to.
Osobne si neviem predstaviť deliť sa o svoje telo s niekým iným ako s milovaným človekom, nakoľko bez citov u mňa neprichádza ani sexuálne vzrušenie a takisto si neviem predstaviť, deliť sa o milovaného muža s niekým iným. Viem, vlastnenie patrí k prízemným pudom človeka a aj preto, mi vaša tolerancia príde fascinujúca a ako vyšší stupeň niečoho.

Kýčera

Priznám sa Ti,že ako sexuálneho partnera si Ťa napriek tomu,že som veľmi tolerantná,neviem predstaviť,ale ako spisovateľa erotickej literatúry áno.A propos,čo sa týka tej opery,ak ju budú mať rady obidve,vyjde Ťa to pekne draho.A čo si sa vlastne CHCEL/CHCELA opýtať?Mimochodom,čo dnes dávajú v opere?K

MrNeznami

Ano je to zvláštne a celé je to dosť šialené a možno aj ťažko uveriteľné, ale je to tak...
Jasné že nevedela do čoho ide v 15-tich rokoch života, to som nevedel ani ja a vtedy ani jeden z nás nepredpokladal, že sa zosobášime. Alebo že budeme zažívať spoločne také veci. Boli sme klasický párik. Trvalo to roky, kým sme sa dostali takýmto altenatívam...

MultiLevel

Inak je velmi zvlastne, ze v 15 tvoja zena vedela, ze sa jej bude pacit mat takyto "slobodny" vztah, zvycajne dievcata v tom veku nevedia ani kam chcu ist na strednu :D A ze teba zaujala 15 rocna, hoci si mal velke skusenosti s mnohymi inymi zenami (urcite aj starsimi)..cele je to take zvlastne hmm :) Nuz, vela zdaru vam aj tak prajem :)

MultiLevel

Tak hladajte riesenie :) spravte si to tak, aby ste obaja boli plnohodnotne spokojni a stastni vedla toho druheho, aby sa vase tuzby doplnali, respektive boli rovnake a nijak to nezasahovalo do kvality vasho vztahu :) Potom daj casom vediet, ci ste este spolu :)