Nočné mory

Príspevok v téme: Nočné mory
mall

caute:len pre zaujimavost som zvedavy ci niekto mava sny ako ja. Casto mavam nocne mory ktore su fakt neprijemne no a pocas spanku ked sa mi sniva dajme tomu ten zly sen tak sa vo sne zobudim stym ze si myslim ze uz som sa ozaj zobudil ale pritom stale spim.Niekedy sa sa mi stane ze sa aj tri krat vo sne zobudim stym ze uz je ozaj konec ze som hore.Je to strastne a som s toho dezotientovany.

simi.si

Kýčera - falošné prebudenie znamená, že si myslíš, že si sa prebudil ale pritom stále spíš - čiže je to prebudenie vo sne.
Môžeš si to vyhľadať ako "false awakening".

A to, že sa občas v noci prebudím, neznamená, že mám problém s pečeňou.
Zase netreba pod všetkým hľadať problémy.

Kýčera

Simi.si-čo máš na mysli pod tými "falošnými prebudeniami"?Ak sa budíš medzi 2 a 3 hod. telo Ti signalizuje,že máš problém s PEČEŇOU!

simi.si

Ja nemavam nocne mory, ale niekedy mavam tie "faosne" prebudenia. Minule sa mi to stalo skoro 7krat za sebou. Nie je to nic prijemne, hlavne vtedy ked si naozaj uvedomujes, ze spis. Vtedy mam pocit, ze sa uz nikdy nezobudim :D
Vsimla som si, ze sa mi to stava ked sa v noci zobudim okolo 2-3 a potom zaspim na chrbte. A casto potom mavam aj lucidne sny.