Preplo mi z drog?

Príspevok v téme: Preplo mi z drog?
drugs

ahojte uzivam marihuanua a celkom dobre ju znasam-az na obcasne zachvaty triasky a zahryzy ale dnes sa so mnou asi deje nieco ine : uz od rana pocitujem silnu uzkost, tak som si dala dva neuroly nula 5-ky a bola som celkom ,,otapena" ale neskor som mala miernu depku a isla som sa zabavit pozeranim filmov...neskor ked som si odskocila na cigu to zacalo: mala som divny pocit, akoby som nezila, len srdce som citila, ze mi bije, citila som akoby vsetko okolo mna sa hybalo len ja som bola v klude a bola som z toho nervozna...tak somsi dala zase dva neuroly, ale potom som sa isla najest a odrazu mi preplo a nevnimala som nic okolo mna, kym som zareagovala na nejaky podnet, trvalo mi to dost dlho, mala som spomalene pohyby ale zaroven ak som nieco zacala svaly akoby sa nechceli zastavit...teraz vsetko robim automaticky bey prestavky alebo vobec nic, trasiem sa a busi mi srdce-najhorsie na tom ale je ze zase som si dala nejake neuroly ale hltala som ich uz automaticky nepocitala som ich akoby som bola v tranze a neviem co sa teraz stane ci nezomriem alebo ci sa rano vobec prebudim...

preplo mi z travy???? alebo co?????

0vecka

2 smudloo ty si zase opacny fanatik.... kludne si moze niekto raz za cas zahulit a vies uplne normalny zivot... zase mysliet si ze je to neskodna blinka je opacny extrem...

smudloo

smejem sa z vas zavislakoch ked obhajujete travu :D ze z nej neprepina poznam ludi s mojho okolia ktori po pozivani marihuany skoncili na psychiatrii lebo im preplo a teraz su tak mimo ze do konca zivota budu poberat invalidny dochodok a mozu si zato sami. Droga je pre slabochov a znici vas skor ci neskor ale je to vas zivot vy si ho sami nicite tak nas ktory zivot ziju zdravo a cinne neotravujte s otazkami ci vam s marihuany moze prepnut jasne ze ano

Sezamek

Určite bola chyba si dávať lieky a z trávy prepína tie stavy čo popisuješ sám poznám húlil bongoval som 3 roky bol som bohužial v takej partii a videl som čo tráva môže spôsobiť z ľudmi. Teraz som už rok nemal a neľutujem nestálo to za tie dôsledky dlho som sa dostával z jej účinkov aj pol roka potom som mal z toho psychické problémy. Raz za čas to nezaškodí ale nedávajte to nadalšiu úroveň a nepadnite do takej partii, ktorá húli neustále hovorí sa, že na tráve sa nedá byť závislý ale je to blbosť.

0vecka

2 Zelovoc aha takze ak by si nedal s travy tak je ok ale ak si da tak mu prepne ale nesposobila to ta trava? dobre tomu rozumiem?

Sejla

Ved sa chod vyspať a pre budúcnosť vies ze to nemáš preháňať s neurolom a vôbec.. Neviem načo ti je, ked máš trávu.

Zelovoc

Z travy neprepina (asi by to chcelo definovat co znamena prepina :)), nepoznam jediny pripad. Dlhodobe uzivanie travy moze sposobit sklerozu multiplex, schizofreniu prip ine dusevne/psychicke choroby na ktore mal clovek nabeh uz predtym, no trava tieto problemy exponuje.

Mastný

Treba sa hlavne dobre najesť. Treba sa udržiavať v prevádzke, ale všetko treba limitovať. Prehnať to môžeš iba s jedením:-)