Ako by ste reagovali vy?

Príspevok v téme: Ako by ste reagovali vy?
gajka1

Dobry vecer ...chcem sa opytat ako by ste reagovali na sms....ak by vas frajer poslal kolegyni s prace sms k meninam-neviem aku lebo som ju necitala aml ju vymazanu,ale vravel mi že jej iba poprial vsetko najlepsie a odpoved z jej strany bola.DAKUJEM VELMI PEKNE MAROŠKO (zdrobnenina) A ZA TYM PUSINKA A POZMURKANIE ?

gajka1

Ja si tiež myslím ze ked nemam co skrývať ,nemam problém ukázať priateľovi tel alebo fb,alebo to je úplne jedno.ak mame čistý a otvorený vztah nemáme si co pred sebou skrývať ,,,no ale žiaľ bohu väčšina ľudí to chápe ako nahliadnutie do súkromia ,a pritom ked je čistý nema sa coho obávať ....tiež nechapem preco to tak ľudia berú ze uz hned stíhačka a pod.ved ked som otvorený vo vzťahu po detských smeroch nemam sa coho obávať.

.

Ja nechapem, ked niekto riesi kuknutie do mobilu partnera. O com je potom dovera? Vsak ked chcem, aby mi zena verila, nemam problem nech si pozrie moj mobil, pocitac a pod. Ked nemam co skryvat, tak mi to predsa nemoze vadit! Praveze som hrdy na to, ze jej to mozem ukazat, ze som cestny vo vztahu k nej. Moja manzelka ma vsetky moje hesla aj ja jej a sme spolu vyse 20 rokov, tak co tu chcete na zaklade coho komu radit? Zevraj jedna babka povedala, ze sa to nema robit? A preco preboha? Ved ked s niekym zijem mam pravo si ho kedykolvek preverit, ved mu davam to najcennejsie co mam a to seba, tak co je v porovnani s tym pozretie do mobilu? Iba banalna vec! Zeny ak vam to chlap nedovoli, zamyslite sa nad vasim vztahom, najma s ohladom do buducna...

0vecka

jj mne by to tiez nebolo prijemne... a nevim preco by mu neposlala pusu? to uz akoze ked je s niekym vo vztahu tak si ma so vsetkymi zenami vykat a neukazovat emocie?

liberta25

fakt to prehanas. kolegyna poslala pusu jemu, nie naopak, tak co riesis? a na meniny sa zvykne dat pusa. ti, co ti napisali, ze si ziarliva, maju pravdu.

gajka1

TO žE SOM ležala pri nom a dosla mu sms este neznamena že mu snorim v mobile...si ty blba alebo neviem! nikto ta neprosi aby si tu moje prispevky citala,takže neurazaj ked nemas dovod a hlavne neobvinuj z niecoho co som nespravila

jančurka

Ale to nič, len sa do teba naváža a vysmieva sa ti. Ja by som sa tiež pozrela na tú smsku. Nie je to normálne, že mi to napíše, ale nemusí to nič znamenať. Myslím, že keby máte problém vo vzťahu, všimla by si si to. Chlapi nemajú radi žiarlivky a keby aj niečo, nič ti nepovie, od neho sa nič nedozvieš. Ale ako hovorím, možno ona len takým štýlom píše ľuďom.