Je normálne málo sexu vo vzťahu?

Príspevok v téme: Je normálne málo sexu vo vzťahu?
smutna22

Ahojte,
chcela by som zistiť, ako často vy vo vzťahu súložíte so svojim partnerom? My sme spolu 3roky. Prvý polrok, kedy sme sa len spoznávali, ranná láska bezstarostná, sme viackrát do týžňa súložili, resp. asi vždy, keď sme boli spolu. Mne sa to moc páčilo, bola som si taká istá, cítila som sa super proste, že ma stále takú túžbu na mňa, aj sme si veľa vášnivých sms písavali...
Neskôr, keď sme objavili problémy vo vzťahu, za banality sme sa doťahovali, tak ten sex opadával :/, ale bol stále vášnivý, krásny. Ja som cez toto obdobie bola tá, ktorá to stále chcela. Keď som mu to narovinu povedala, že čo sa deje, priznal sa mi, že keď sa s ním pohádam, tak sa mu fyzicky vzdialim a nemá potrebu...
No toto obdobie prešlo, hádok bolo stále menej, teraz už vôbec...už aj spolu vyše roka u jeho rodičov v dome bývame, máme súkromie, proste všetko super...až na sex :( postupne ma začal uspokojovať len orálne, a on nič, keď som sa ho dotkla tak vôbec nebol vzrušený a povedal, že nech nechám tak, že je unavený...keď sme súložili, tak sa vždy musel dorobiť ručne na mňa (ak by sme súložili, tak by mu to ešte veľmi dlho trvalo, preto si to takto začal zjednodušovať). A to mi príde veľmi podozrivé, lebo voľakedy nemal problém sa hneď po mojom vrchole aj on urobiť....
Alebo sme mali jednu polohu, ktorú sme používali, keď sme chceli, aby bol aj on už hotový. Vźdy tá poloha zabrala. A poslednou dobou vôbec nezaberá a vždy sa dokončí ručne :(.
Toto musí trvať už aj pol roka :( neviem presne. A pritom nám všetko klape. Aj športujem, cvičím, aby som bola sexy, aj on cvičí, čiže kondičku má...
A toto sa tak často opakovalo, až som prestala mať aj ja chuť na sex, už si to ani nepýtam, nedobiedzam, nič. Je to hrozné. Všetko je super, ale tento sex....a mňa to potom robí neistou, že čo sa deje, necítim sa tak sebaistá ako predtým, keď nám to v posteli klapalo. A inak už tuším aj mesiac to bude, čo sme spolu normálne nesúložili, teda možno raz v mesiaci :(. Je to zlé, však, viete mi poradiť čo s tým? Nemyslíte si, že má nejaký zdravotný problém s ním?

smutna22

Presne tak, podľa mňa už aj on sa zamýšľa, že prečo ho on neposlúcha a nejde mu to ako voľakedy. Tak možno ešte tým sa viac stresuje a ešte horšie si to robí. Ale už sa s ním budem musieť medzi štyrmi očami porozprávať, lebo ma tu strašíte dosť.

liberta25

ono sa to nam zenam povie, sadnut si a porozpravat sa s chlapom o tom. ale co asi povie? ak ma nejake zdravotne problemy (moze byt aj stres z roboty), tak to asi nevyzradi. ak ma inu, zas to nepovie. a ak on ma naozaj nejaky problem v tomto ohlade, tak to bude velmi citliva tema prenho, treba skor opatrne, aby to nemalo presne opacny efekt.

smutna22

Tak určite ma nepodvádza. Teda dnes je zlá doba. Mám spolužiačky, ktoré raz podviedli a doteraz to svojim chalanom taja...Ale ak by mal ozaj môj priateľ milenku, tak by mi to isto povedal. On si zakladá na láske, vzťahu, rodine, veľmi túži mať so mnou rodinku. Preto sa obaja veľmi snažíme v práci, v škole,...
Raz mi nato povedal, že je strašne unavený z práce vždy. A cez víkendy nie vždy sme spolu. Je to aj moja chyba, tiež som už zlenivela, a keď sme obaja fit, tak sa nesnažím.
Ale mňa skôr napadol zdravotný problém. Lebo ozaj voľakedy mu vôbec tak dlho netrvalo sa urobiť.

mililli

smutna22, ja by som tiez bola na pochybach, vacsinou chlapi su ti ktori chcu stale sex a su vecne neukojeni. Tiez by mi vrtalo v hlave ze co sa deje, keby to zrazu tak opadlo. A nech si hovori kto chce co chce, sex je dolezity vo vztahu, moze byt vsetko ine super ale vidis sama ako ti to nahlodava mysel ked vidis ze sa nieco v tomto smere zmenilo, uz pochybujes a niesi si ista kde je chyba. To je podla mna normalne ked ho mas rada a stale po nom tuzis. Skusila si sa s nim o tom porozpravat ze co ti povie? Keby toto co si tu napisala si povedala jemu? On by ti mal na to odpovedat preco to tak je, normalne si sadnut a uprimne sa porozpravat.

nemam meno

podla mna nie je normalne to co opisujes...aby ste mali tak malo sex a este sa aj urobi rukou...mlady chalan...podla mna za tym hladaj druhu zenu...preto sa nevie v tebe urobit, lebo vie ze podvadza ju tak sa dokonci rukou a mysli pri tom na nu.
ja som vydata 13 rokov, obaja mame 35 rokov a sexujeme jak fretky, 5 krat za tyzden aj trikrat po sebe...:-D
a to co ti tu radia, ze po 3 rokoch je dobra somarina, my mame aj deti a na sex sme mali vzdy cas, patri to k stastnemu vztahu a stale po sebe tuzime...a neuspokojuj sa stym ze ostatne je fajn, ak ti to vadi, bud k sebe uprimna a bud to ries pokecom s frajerom (mozno on to vidi inak, mozno ma nejake problemy, mozno ma naozaj inu) alebo ak pre teba sex az tak podstatny nie je ale ostatne ano, tak sa s tym zmier a sulozte len raz za mesiac...je to na tebe ako sa k tomu postavis

FKK

Pozri ja som s partnerom 3,5 roka z toho už viac než 2 r Bývame spolu a sex máme buď 1 za mesiac alebo 1 za 2 mesiace. Je ten prekliaty sex taký dôležitý vo vzťahu?

smutna22

No je to práveže môj prvý a dúfam posledný takto vážny vzťah. Tak nemám to moc k čomu prirovnať. S kamarátkami takéto veci moc nerozoberám.
Ale aj tak si myslím, že mať normálny sex tak 2x do týždňa nie je moc. No ale ani to nemám :(.