Vzťah založený na sexe

Príspevok v téme: Vzťah založený na sexe
Antonia.tonk

Ahojte,

chcela by som sa spýtať, ako dlho vydrží vzťah, ktorý je založený na sexe.. S priatelom sme spolu uz pol roka s tym, ze vztah sme zacinali tak, ze sme sa najprv spolu vyspali.. potom sme to zacali opakovat, lebo sme zistili, ze povestna chemia medzi nami funguje a sme obaja nezadani tak preco nie.. nastahovala som sa k nemu a zacali sme si trochu aj rozumiet v spolocnom nazivani, ale vzdy tam je ten bod, ze urcite veci chceme riesit kazdy sam za seba..a k sebe nas nepritahuje laska ale sex.. je mozne, ze takyto vztah ma buducnost?? dakujem

kafe

v tvojom príspevku 21:29 máš odpoveď. To takto by si chcela žiť?? Pre Boha! Zobuď sa dievča! Ďalší klasický prípad (a že som si ich tu na fóre už zopár prečítala), kde chlap má vo veciach jasno, proste len sex a dievča sníva a dáva do toho viac. Normálna ženská proste nedokáže mať IBA sexuálny vzťah. Pozri sa na seba, túžiš po rodine a deťoch. A to ich chceš mať s chlapom, ktorý ťa síce v posteli poteší ale to je všetko? Neni tam úcta, rešpekt, on si ťa nemá prečo vážiť, takých ako ty, čo by mu "dala" sú proste davy. Nemá prečo ti urobiť radosť, potešiť ťa, prekvapiť, tešiť sa na tvoju spoločnosť.. chýba tam asi úplne všetko. Máte LEN SEX.
Takže buď si vezmi to, na čom ste sa dohodli a prestaň sa o neho starať, variť, upratovať mu a dúfať, že z toho niečo môže byť, alebo (a podľa mňa najlepšie) s tým sekni úplne a neklam samú seba, že dokážeš mať iba sexuálny vzťah. Nedokážeš. Dávaš do toho seba, staráš sa, zaujímaš, ponižuješ, akokeby bol jediný na svete. On si je veľmi dobre vedomí toho, že ak nebudeš ty, bude iná na sex. Prejavil sa a lepšie, v zmysle, že by z toho mohla byť láska, to NEbude. Maj to prosím ťa na pamäti a zariaď sa podľa toho.

aLaLaLa

V prvom rade to nie je partnerský vzťah, ale priateľstvo s výhodami, keďže ti sám povedal, že nie je tvoj frajer a má ťa na sex. Bonus pre neho, že mu varíš a staráš sa o neho, keď je chorý. Myslím si, že vzťah bez lásky nemôže fungovať, takže ak ani po pol roku necítite k sebe bližšiu náklonnosť, pravdepodobne to už nepríde. Vo vzťahu je dôležitá komunikácia, čiže ak by si to rada posunula niekam ďalej, porozprávaj sa s ním, resp. navrhni aktivitu, ktorá by nesúvisela so sexom. Z môjho pohľadu on nemá záujem o nič viac, inak by to dal jasne najavo, takže ak k nemu niečo cítiš a hľadáš vzťah, odporúčam ti ukončiť tento pomer. Ak ti vyhovuje mávať sex s kamarátom a občas mu nezištne pomáhať, tak v tom pokračuj.

Nejde o to, ako to začalo, ale o to, ako sa k tebe správa, či spolu komunikujete otvorene a či k sebe niečo cítite obaja. Ak to nie je vzájomné, nemá to význam a nakoniec budeš sklamaná, pokiaľ očakávaš viac.

Antonia.tonk

tak byvam aj u seba aj u neho, lebo niesme z rovnakeho mesta a ked mam volno tak som vzdy u neho a ked som v robote tak som prevazne u rodicov, lebo odtial to mam blizsie do prace

xem

mas to dost podobne ako kamaratka ..

len oni sa plus zalubili po case..
uz su spolu asi pol roka ona sa k nemu nastahovala a tak no zatial im to ide

sekol

My sme sa stretli kvoli sexu na sexoznamke..nic voac sme nehladali.len sex.. A teraz spolu zijeme mame dceru a sme spokonmy:)

Antonia.tonk

no a tu je kamen urazu.. lebo ked on je chory, tak ja sa o neho staram a varim aj ked chory nieje.. a on sa o mna nestara, lebo byvam u rodicov a ked som ochorela, tak povedal, ze rodicia sa o mna staraju, lebo on neni moj frajer a ma ma iba na sex... no a zase az taki mladi niesme ja mam 30 a priatel 33... ano rodinu a deti som myslela dlhodoby vztah

nnnn 5

podla mna ano
ale ved sa neponahlajte nikam, ked to takto zatial funguje tak ej to super,
ved to mozno casom prerastie v nieco viac, teda podla mna to je pravdepodobne

a ked nie,alebo ked sa niekto z vas zamiluje do ineho tak sa proste rozidete..aky problem? ale kym vas to takto obom vyhovuje, tak je to podla mna ok