Kvalitný zubár

Príspevok v téme: Kvalitný zubár
compostela

zdravím, chcem sa opýtať či tu niekto nepozná alebo či nemáte nejaké skúsenosti s nejakým kvalitným zubárom na svk alebo v čechách...mám jeden problém a to sú moje zuby ...mám genetickú poruchu a zubári v mojom okolí sa do toho púšťať nejdú odporučili mi si nájsť niekoho kto by do toho šiel...potrebujem to súrne ..ĎAKUJEM

kaslia

patrisaa:
To je to centrum na Zlatej ulici? Ja navštevujem to centrum. Mojím problémom bolo zo začiatku že moje zuby vyzerali hrozne po estetickej stránke a som rada že som našla toto centrum kde mi ich dali dokopy a teraz som tam už ostala a raz do roka chodím už len na preventívnu prehliadku. Či ty chodíš do nejakého iného?

paulina991

Ďakujem ti že si mi napísala tvoj názor. A môžeš mi prosím ťa bližšie povedať kde sa tá klinika nachádza, na akej ulici? A tam je viacej stomatológov či iba jeden? Ako to tam u nich prebieha keby som tam chcela ísť?

erikalahka

patrisaa ktore to dentalne centrum v kosiciach navstevujes? Pretoze aj ja tam chodim k stomatologovi, a ci to nie je nahodou to iste. Ako sa vola tvoj zubar?

patrisaa

paulina991

Jasne, tak to uplne chapem. Vsak ja ti teda mozem napisat ku komu chodim a uz bude na tebe ci sa rozhodnes si aspon pozriet tu kliniku alebo nie. Osobne mi dost vyhovuje na klinike ktoru navstevujem a to Dentalne centrum v KE ze je vsetko pod jednou strechou. Aj co sa tyka sluzieb ako dentalna hygiena, bielenie zubov a ine. Pre mna dost velka vyhoda ze nemusim behat kade tade ale mam to vsetko tam

paulina991

Vieš čo pozerala som si tú stránku a aj tie recenzie ale aj tak by som bola rada keby ste mi poradili vlastné skúsenosti. Nejako mi nestačili tie príspevky napísané tam. Ty chodíš ku komu?

patrisaa

paulina991

Tak isto ako ty, takze pochadzam tiez z Kosic a aj tam zijem uz od malicka. A pozerala si si tu stranku? Vybrala si si uz zubara?

erikalahka

Ken nemozem s tebou suhlasit. Nie vzdy bolest zubov suvisi hned s tym, ze ich treba vytrhnut. Moze byt za tym uplne nieco ine. A myslim, ze zubari ich nechcu trhat z toho dovodu, pretoze to nepovazuju v niekolkych pripadoch za akutne, tak sa ich snazia zachranit. Som rada ze mam takeho zubara ktory sa snazi aby som co najdlhsie mala vlastne zuby

Ken

Zuby ktoré bolia treba vytrhnúť. Zubári to neradi robia, lebo potom už na tom zube nič nezarobia. Bolestivý zub vám však môže zničiť zdravie, aj keď občas nebolí.

paulina991

To máš pravdu, asi nikto. Ešte tá predstava že zato vyhodíš veľa peňazí s tým pocitom že zuby budeš mať naozaj dobré urobené a potom príde toto :/ Som priamo z Košíc a ty?

patrisaa

paulina991

Asi nikto by tak nechcel dopadnúť. A z kade si? Vedela by som ti možno poradiť dobrú kliniku, len nechcem aby si ďaleko dochádzala tak preto by som potrebovala vedieť z kade si