Streptokok pyogenes vs antibiotika

Príspevok v téme: Streptokok pyogenes vs antibiotika
lunka

Prosim poradte. V nose mam uz dlhsie streptokoka- pneumokoka, pouzivam momentalne koloidne striebro do nosa, citricidal do nosa a tiez Pamycon. Okrem toho sa mi pridrzila hnisava sarlachova angina, ktora trvala jeden den, robila som si vyplachy madli citricidalom, hnis krasne zmizol, mandle za jeden den ciste, nebolave. Ziadny kozny vysev, nic. CRP negativne, napriek tomu mi doktorka na 100% odporuca antibiotika, ze aby mi to nesadlo na ine organy. Ja sa vsak citim skvele a antibiotika ma len zase oslabia a mozno nic nevyriesia. Pluca tiez ciste. Co by ste robili vy? Podstupili liecbu antibiotikami, aj ked sipite ze zaberu tak na 40%, alebo by ste isli zdravym samoozdravovacim stylom? Dakujem moc za kazdu radu.

lunka

RNG mna prave vystrasila tym, ze mi to moze sadnut inde v tele, ale ako, ked som sa toho zbavila, ved tie mandle mam krasne ciste... mam sa bat? Mi vsadila chrobaka do hlavy, clovek aj lutuje ze tam isiel, ved vela ludi prekonava streptokoky len tak, bez lekara a su tu, ziju... Nic by som nepovedala keby mam tyzden horucky a bolave hrdlo, okej, to nevaham a okamzite nasadim atb, ale takto? Iba jeden den horucky a hrdlo a potom akoby utalo, to GSE je fakt zazrak, skoda ze do nosa tak stipe, nemozem s takym nosom pracovat, ze furt ma tam potom drazdi :-/

RNG

Kebv atb nemali ziadne postranne ucinky, tak by som ich bral aj ja. Zialbohu znicia probioticku crevnu floru a tak oslabia telo a tym podporia rozne mikroby, na ktore su atb neucinne, najma plesne a kvasne infekcie, ale aj niektore bakterie, ako MRSA, VRE, clostridium difficile , L-formy a podobne. Nehovoriac o ich ucinkoch na pecen a ladviny, kde mozu tiez ako chemikalie narobit skody.

lunka

lenze problem je, ze tieto mi dala len tak namatkovo, ze kym jej nedojdu vysledky citlivosti z laboratoria, kde mi potom predpise take, co zaberu aj na toho pyogenesa, aj na pneumokoka, no a na to cakam uz od utorka, kedze v nedelu idem prec na dva tyzdne, ostavajun mi tieto "namatkove" atb, na ktore mi Dr povedala, ze su na dolne dychacie cesty, takze to v nose mi nevyriesia, hrdlo mam uz v poriadku, preto ma to nejako nelaka, viac sa oslabovat este, ked som fit, potom ist na vyter a brat dalsie atb :-/