Sexuálny problém s partnerom

Príspevok v téme: Sexuálny problém s partnerom
Karin999

Ahojte. Chcela by som sa poradiť. Mám 21 rokov a problém pri milovaní s partnerom. Môj partner chce stále sex aj 3 krát denne a to stále aspoň na 3 jeho orgazmy preto hovorím jeho lebo mojich je aj 5-6. Problém je v tom, že on dosť dlho vydrží prirážať kým dosiahne orgazmus a mňa to bolí. Bojím sa s ním o tom rozprávať lebo ho nechcem stratiť. Je veľmi milý a pozorný urobí pre mňa úplne čokoľvek. Naše milovanie má stále skoro rovnaký priebeh. Najskôr nežné hladkanie a bozkávanie, potom ma robí ústami a je to perfektné niekedy aj dva orgazmy a veľa šťavy dokonca aj môj výstrek. Ale po tom to pre mňa už je len túžobné očakávanie jeho orgazmu lebo on pre dosiahnutie orgazmu potrebuje hlboko a prudko prirážať, mení polohy snaží sa dostať čo najhlbšie. Najhoršie to je keď už má za sebou 2 orgazmy a ideme znova potom to je už nekonečné, aj 45 min prirážania aj viac. Ide na mňa zo zadu tak vidím, všetkých svätých. Neviem aký dlhý je jeho penis, ale keď mi ho položí na brucho pomedzi nohy tak je asi 2cm pod mojím pupkom. Neviem či je to veľa, alebo málo lebo iného partnera som nemala. Poraďte mi či si na to moje telo zvykne, alebo to bude stále tak. Veľmi ho ľúbim a bojím sa, že ho stratím, ak mu poviem že sa mi to nepáči.