Antikoncepcia - povaha, nálady

HAK

Keby ženy vedeli, aký hnus si dávajú skrze HAK do tela, a ako im to škodí, nikdy by to do úst nevzali. Zdravý telesný stav menia zámerne na chorobný. Na toto nie je žiadne medicínske odôvodnenie, lebo cieľom medicíny je naopak meniť choré telo na zdravé. Medicína však mlčí lebo všetko je to o peniazoch. Lebo farmaceutické firmy majú zaistené dlhodobé zisky. Ak začne užívať teenagerka, skončí až po prechode a to je pár desiatok rokov (s výnimkou nejakého obdobia, kedy by dieťa chcela). Len nech sa čím skôr (najlepšie už v škole) dozvie o možnosti pohodlného sexu s "ochranou".

Farmafirmám padne vhod propagácia typu: robte si čo chcete, sexujte koľko chcete, s kým chcete a kedy chcete, tabletky vás ochránia, lebo tabletky = peniaze pre nás. Smejú sa, že zarábajú na tom, že ľudia nedokážu ovládať svoje sexuálne pudy a že im pripadá ťažké používať prirodzené metódy plánovania rodičovstva. A pritom mlčia, že HAK aj potráca. A keď žena následkom dlhodobého užívania HAK má problémy s otehotnením, nevadí, pretože nahrávajú zisky centrám na umelé oplodnenie. Novodobí podnikatelia so ženskou plodnosťou sa vytešujú: čo žena neurobí pre to, aby sa vyhla riziku tehotenstva. A čo tá istá žena neurobí pre to, aby mala dieťa, keď po ňom zatúži a po rokoch brania HAK sa nedarí. Ženy zapredávajú svoje ženstvo, to krásne, čo je v nich a čo ich robí skutočnou ženou. Dobrovoľne robia zo seba bábky v cudzích rukách a pritom si myslia, aké sú moderné a pokrokové a ako si vedia svoj život pekne naplánovať a zariadiť. Nepremýšľajú, nehľadajú podstatu veci.

Ženy, otvorte konečne oči!

sewie

mam jednu kamosku ktorej to pomaha, bola strasne hyper na nic sa nesustredila a iba hak ju drzi nad vodou..za to holka ma dve maternice a kopec dalsich inych problemov takze moze byt ze jej to hladinu vyrovnava...
za to citlivejsie, vnimavejsie hlbavejsie typy co poznam sa este viac uzavreli, niektore zacali uplne vysilovat, trpeli castymi depresiami, poznam dva pripady ktore planovali samovrazdu...
mojej kedysi najlepsej kamoske to tak zmenilo povahu ze zatrpkla voci vsetkym svojim dosavadnym kamosom, vidime ju raz za pol roka ci rok a este aj to po mne stale vrieska...

takze asi tak...nikdy som to nebrala a ani nemiecim, lebo s mojou jemne depresivnou povahou by som isto skocila z mosta...

xem

plakanie bez príčiny ...

a ak ti "voní" chalan po dlhšom užívaní ti už nemusí teda neťahá ťa to k nemu tak
a celkovo menej chute po opadnutí nadšenia..
------ toto čo som zažil so svojou cca rok užívania.. ----

ďalej ak si tučná alebo fajčíš alebo máš málo pohybu porozmýšľaj či to stojí za to

je tam riziko že sa ti budú robiť krvné zrazeniny vlastne keď som čítal ten príbalový leták po kúpe prvého balenia, myslel som že je to otrava na potkany .. a to tam určite nieje všetko lebo ptm by si to už nikto nekúpil...