Pomoc!Hned!Zasekla sa mi tam flasa!!!

magduskackfa

preco dufas? Ano mam (s tej sirokej strany by som to asi do seba nedala!). No a je aj otvorena a prazdna - ved ten kovovy vrchnak by ma mohol zranit

chlapp

Teda tak by som to riesil na tvojom mieste. Za druhe - zavolat lekara, najlepsie znameho alebo vlastneho ku sebe, alebo aj s tym vies chodit tak sa odviest na gyndu. A v poslednom rade by som volal zachranku k sebe a aj to s inym dovodom do telefonu a povedal by som az lekarke co pride ze co je naozaj vo veci.

tinka *

Nemám s takýmto niečím skúsenosti, ale tak ma napadlo, či by si to nemala skúsiť nejako pod sprchou alebo vo vani s vodou. Neviem? Ty kokos, ale musí to byť fakt sila.

magduska

doteraz som sa to pokusala rozbit, ale nejde. Ta flasa je dole strasne hruba. lekara vlastneho nemam a chodit po vonku s tym si neviem predstavit:(
Idem to skusit s tou slamkou. Nasi su za chvilu doma:(

chlapp

Teda tak by som to riesil na tvojom mieste. Za druhe - zavolat lekara, najlepsie znameho alebo vlastneho ku sebe, alebo aj s tym vies chodit tak sa odviest na gyndu. A v poslednom rade by som volal zachranku k sebe a aj to s inym dovodom do telefonu a povedal by som az lekarke co pride ze co je naozaj vo veci.

chlapp

Len nerozbijaj! To by bolo najhorsie co mozes spravit! Zozen slamku, strikovaciu ihlicu alebo nieco podobne a CISTE a velmi jemne si to zaved rovnobezne popri flasi a stenou vaginy tak, aby sa vo vziknutej medzierke dostal do teba vzduch, ktory odstrani podtlak.

kiri

Magduska, skoda, ze si uz s Tebou nemozem pisat, musim ist prec.....nespytala som sa Ta, aky kus tej flasky z Teba trci, lebo ak je to 4 centimetre, tak to je dost blbe. Potom to vidim na tu pohotovost. Aj tak napis, ako to dopadlooo. Good luck!!!!