Pomoc!Hned!Zasekla sa mi tam flasa!!!

kiri

Smiat sa nebudu, je v naplni ich povolania, aby boli diskretni a neposudzovali ludi, ale ver, ze na pohotovosti si o tom budu este mesiac rozpravat. Inak, Magdi, bud si ista, ze pokial z teba nestrieka krv, nepridu skor, ako o dve hodiny, takze....keby sa mne stalo co Tebe, pokusila by som sa tej flasi nejak odbit dno, aj ked to odo mna znie asi sialene. Uf, sama som z tej predestavy v prdeli, ale ak nechces, aby ta tak nasi Vasi, skut to vacsim kladivom a podloz pod to nieco tvrde, nech dno tej flase precnieva. Hore ju omotaj utierkou, aby si bola co najviac chranena, pevne ju chyt a sekni po nej tym kladivom. Napis potom, ako to dopadlo. ZELAM VELA STASTIAAAA

magduska

ved prave... je sklenena! uz som ju skusala aj rozbit, ale bojim sa, ze sa tam dole dorezem! A aj tak to neslo. A nemozem sa dovnutra dostat. Nemam lubrikant, tak som sa namazala kremom, ale prsty tam nestrcim:(
Mam teda volat tu pohotovost? A dojdu vobec? Nebudu sa smiat?

kiri

WAW...toto znie, ako od recesistov, co sem pisu uplne blbosti, ale toz. Ak mas fakt tento problem a ta flasa je plastova, musis asi do nej spravit dierku, aby si znicila podtlak a pojde to potom lahko von. Ak je sklenena, tak to bude problem, musis si tam okolo hrdla flase vopchat aj jeden prst, aby sa do flase nabral vzduch a ak ani to nepomoze, musis zavolat gynekologa, aby prisiel k Vam domov a odborne Ti pomohol.

magduska

Srandu si nerobim a vtipne to vobec nie je!!! Takze normalne vytocit 155, ci 112? Bude to diskretne. Za hodinu sa vratia nasi z roboty! Takto ma nemozu najst. A nemozem ist ani von.
Idem teda zavolat.
Ale ved si vsimnu aj susedia, ze tu bola sanitka! Co si vymyslim??? Poradte

moniqa87

zavolat pohotovost, nic ine sa nebude dat robit, daju ti injekciu a potom to pojde...
teda ak si nerobis srandu fakt haluz, drz sa