Rozdelenie na telesnej výchove

Príspevok v téme: Rozdelenie na telesnej výchove
fjhb veh

Ahojte, potrebujem sa vás spýtať či na každej strednej škole sú žiaci na telesnej výchove rozdelení tak že osobitne dievčatá a osobitne chalani. Ja by som bola rada keby to tak bolo lebo ja som zvyknutá byť rozdelení na základke to máme tak len o rok idem na strednú a tohto sa dosť bojím, veď predsa len mať s chalanmi telesnú veď to je hrôza. Prosííím poraďte mi ako je to u vás??? Alebo ako to bolo u vás?

N-ika

prezliekanie oddelene, telesna ako pisu ostatni, bud spolocne hry v telocvicni, alebo ked bola TV vonku, tak baby behali a chalani skakali...cize opat akoby spolu...zvyknes si, ved budete spolu aj v triede...

ewelin2828

Ahoj...my sme boli pri prezliekaní aj cvičení rozdelení...ale tie hodiny telesnej výchovy sme mali naraz...takže napríklad keď sme vonku robili atletiku..chalani sa na nás pozerali ako beháme napr. 12-minutovku....to nebolo nič moc :D

fjhb veh

Aha tak dúfam že to tak naozaj bude, že budeme rozdelení aj pri prezliekaní a aj pri cvičení :) Zatiaľ ďakujem

0vecka

my sme boli tiez rozdeleni... a to tak ze sme sa prezliekli oddelene a potom isli do spolocnej telocvicne kde hrali napr chalani a baby spolu volejbal.. takze nemusi to byt vzdy tak...

zewa

Telesna sa deli. Prave preto, ze chlapci maju viac sily a napriklad dostat loptou od chalana nieje nic zanedbatelne. Takze sa neboj.