Kde si nájsť priateľa

Príspevok v téme: Kde si nájsť priateľa
lenka191

Ahojte. Mám 24 rokov a ešte som nemala žiaden vzťah. Viem, bude to tým, že nie som veľmi komunikatívna a do spoločnosti tiež moc nechodím. Ale veľmi by ma zaujímalo kde si môže taká žena nájsť priateľa. Našli ste si niektorá priateľov na pokeci? Ja keď sa tam raz za mesiac prihlásim, tak tam chcú chlapi ženu jedine na sex, na nič iné. Ako stretla som sa s pár chalanmi, ale po prvom stretku to skončilo a už sa neozvali a to aj napriek tomu, že sľúbili že sa ešte stretneme. Mohlo by to byť kvôli tomu, že som tichá, aj keď som sa snažila čo najviac komunikovať. Alebo som sa im výzorovo nepáčila. Je pravda že nie som veľmi pekná. Ešte dodám aj to, že už mi aj moja rodina lezie s tým na nervy, že mi pripomínajú každý druhý deň, aby som si konečne niekoho našla. Inak stále sa snažím byť pozitívne naladená, len dnes som dostala takú menšiu depku, keď sa ma babka opýtala, prečo furt niekoho nemám, či mi nevadí, keď idem po ulici a vidím zaľúbenú dvojicu ako sa držia za ruky... A toto počúvam od nej furt keď ku nej prídem. Neviem, už rozmýšľam aj nad tým, že sa stanem mníškou, nechám sa zavrieť do kláštora a aspoň budem mať od tých rečí pokoj. Aby bolo jasné, priateľa si nechcem nájsť kvôli ním, ale kvôli sebe.
Nejaké rady? Ďakujem.

ccleaner24

lenka, vidíš ako to máte vy ženy ľahké... len tu na tejto zabudnutej stránke si založila fórum a hneď sa ti tu ozvalo niekoľko chlapov že "odkiaľ si"

ja som založil podobné fórum nedávno a ani jedna sa mi neozvala že by sa chcela zoznámiť....

vidíš, tu je ten nepomer - že je viac zúfalých chlapov ako žien. JA MáM 22 a nikdy v živote som tiež nemal babu a kašlem už na to...

ale tebe by som poradil buď zníž nároky alebo potom neplač že nikoho nemáš... lebo keď je žena sama, tak buď to tak chce alebo je náročná... to že si nekomunikatívna a tichá a nikde nechodíš je v tvojom prípade len výhovorka.
pretože to sa očakáva od nás mužov, ty aj keď si tichá myška tak stále budeš mať zástupy chlapov, ktoré by ťa chceli za ženu...

za to ja sa môžem aj pretrhnúť a žiadnu mať nebudem ak nie som charizmatický, ukecaný sebavedomý hajzel... ty aj keď nie si nejak pekná a nie si úplne že fakt škaredá tak si niekoho nájdeš... vy ženy to máte neskutočne ľahké oproti mužom

keď je chlap sám, tak to je buď preto že chce alebo sa mu proste nedarí (ako mne)
ALE! keď je žena sama (a nie je úplne hnusne škaredá) tak je to vždy preto lebo nechce, nikdy nie preto že by sa jej nedarilo, a je to buď nevedomé alebo vedomé - v tvojom prípade nevedomé, lebo si myslíš že chceš, ale v skutočnosti nechceš.

Spokojnaa

No Pokec je sračka ale nie uplne. Nasla som si tam byvaleho priatela a som neskutocne stastna ze som ho spoznala. Zial, dialka... potom s si tam nasla najlepsieho kamarata s ktorym som vonku skoro kazdy den a neviem si predstavit byt bez neho. A to som tam ani nehladala iba som napisala akusi blbost Do pohody a bolo to :) su na Pokeci i normalni ludia no chce to velku trpezlivost ich najst. A bolo by fajn uplne nazaciatku mu napisat co hladas a co nehladas. Lebo vacsina tam hlada kamaratstva s vyhodami.. takze som rada ze sa mi tam podarilo najst nomalne kamaratstvo a este aj idealna dialka.

NeznamyTHM1986

BilingoPO: ináč ja som tiež z východu (keď tak mohli by sme si vymeniť kontakty, min nejaký ten pokec by nebol zlý :) )

BilingoPO

Ahoj, nemôžem povedať, že viem ako sa cítiš, pretože každý prežívame veci ináč aj keď sú na prvý pohľad podobné ale mám 23 a taktiež mi to celá rodina pripomína ale najlepšie je neupadať do smútku a proste žiť, robiť si svoje veci a tešiť sa z nich... ale viem, že človeku niekedy chýba niekto s kým si môže vyjsť vonku na prechádzku, na čaj, len tak pokecať alebo aj len jednoduché objatie...
A čo sa pokecu týka, tak ti nemôžem poradiť z ako je to zo ženskej strany ale ani z tej mužskej to nie je žiadna sláva a samozrejme, našli sa páry ktoré sa tam zoznámili a funguje im to ale skôr si myslím, že je to výnimka potvrdzujúca pravidlo.
Ale myslím si, že najlepšia možnosť je si proste žiť svoje, ja sa to tak snažím robiť
Pokojne si môžeme pokecať aj cez email, veď zato človek nič nedá a len tak pomimo som z Prešova ak je to dôležité :D
Zanechám tu aj email bilingo95@centrum.sk

NeznamyTHM1986

Ja som napr. s pokecom mal veľmi zlé skúsenosti. Furt sa dal dokopy s nejakou s tým, že náš vzťah bol vylučne o chate a výlučne iba keď som začal prvý pisať. Keď som nenapísal dotyčna (resp. dotyčné) ani nevedeli že existujem... (potom sme prešli na fb komunikácie, a keď som zmazal z fb tak vyčitky prečo si ma zmazal z priateľov....ty si si ma vymazal z priateľov? no vďaka)..... Prešlo cca 5 rokov, potom ma to prestalo baviť (nie som policajt, čo niekoho vypočúva)

Azzaz

Skus zoznamku, ja byvam sice v CZ, ale tiez som nasiel svoju terajsiu partnerku na zoznamke, pretoze som velmi hamblivy a tak... TIez mam 24 rokov a tiez som nemal pred tym vztah. Ale upozornujem ze na zonzamke to neni uplne med lizat ani pre chlapa, ani pre zenu... Chlap musi vedet nejako zaujat, pretoze zena tam ma doslova stovky novych sprav denne, ktore su skoro na vlas podobne a chlapovi vacsinou ani ziadna neodpise... Na druhej strane zena si musi prejst tym, ze dostane denne stovky sprav a z toho vacina primitivne prosikanie o sex a podobne... Ale za mna mozem povedat ze su tam aj normalny ludia, ci uz chlapi, alebo zeny :) bol som na rande sice iba s 3 a tou jendou zatial uz pol roka zostal, ale kazda mala v podstate nieco do seba :) Osobne som si presiel tymy fazami, ako ze som pisal spravy Ahoj a bla bla... lenze tie baby to ignroovali a zacali reagovat az na uplne blbosti ktore som im pisal a musim povedat, ze takto ma to hodne bavilo :) Napr. s jendou som si pisal o tom, ako pestujem zemiaky a ona ze mrkvu (aj ked to neni pravda), ale bola to super zabava, namiesto nejakeho nudneho vypisovania co mas rada a podobne :)

Kontr0lor

Aké máš koničky? Ja sa venujem turistike a foteniu, :) Na turistike sa dá spoznať strašne veľa super ľudí.

Nesnadko

Ja som sa zoznamil na FB - pekna neznama baba mi poslala ziadost o priatelstvo a ked som sa jej pytal, preco ma ziada o priatelstvo, tak povedala, ze som ju zaujal nazormi, ktore sem-tam pisem do nejakych skupin a samozrejme sme si sadli :)

duska223

poznam par, ktory sa spoznal este kedysi cez pokec, maju spolu dve deti ale to su fakt vynimky, vacsinou sa ludia zoznamuju cez spolocnych priatelov :)