Sníva sa mi že som tehotná

Príspevok v téme: Sníva sa mi že som tehotná
MishelleH

Ahojte. Už tri krát sa mi snívalo že som tehotná. V prvom sne som mala asi pätnásť a bola som tehotná, všetci mi hovorili že to je hrozné, že čo budem robiť, že taká mladá a už tehotná, mala som už také nejaké bruško ako v šiestom mesiaci. Mňa to vôbec netrápilo že koľko mám rokov ja som sa na bábätko úprimne tešila :) No v druhom sne som bola tehotná a mala som ísť rodiť, no keď som porodila, všetci sa tvárili ako keby nič, a dieťa tam nebolo pýtala som sa kde je a neodpovedali mi. V treťom sne som mala tiež také bruško ako v šiestom siedmom mesiaci, ale v sne som bola akože už v deviatom a mala som rodiť. Porodila som veľmi rýchlo na gauči u nás doma, úplne bez bolesti. Neviem čo som porodila či dievča či chlapca a ani som nevidela bábätko do tváričky, len som ho držala v zabalené pekne v deke, všetci mo gratulovali, a hovorili že či to budem zvládať už s tromi deťmi, ako by sa tie tri sny spojili dokopy a ako keby som v tom treťom sne mala všetky tie deti s tých predchádzajúcich 2 snoch. Mimochodom v tom treťom sne som mala taký zvláštny jav že som videla dieťa ako sa mi otočilo dolu hlavičkov bruchu rovno pred pôrodom. Neviete čo tieto sny znamenajú? Ten prvý som mala asi pred 1-2 rokmi a ten druhý asi deň pred tým tretím. Ako to súvisí, máte s tým skúsenosti?