Ženy v znamení leva vo vzťahu k mužovi v znamení raka

Príspevok v téme: Ženy v znamení leva vo vzťahu k mužovi v znamení raka
Miloš šoliM

Keď sa tu už v posledné dni rozoberali znamenia zverokruhu tak sa tiež obraciam ma vaše názory.
Som v znamení Raka, moja priateľka je v znamení Leva. Poznám ju necelý mesiac. Aké sú ženy Levice? Pozná tu niekto ženu v znamení Leva? Mal niekto vzťah s takou ženou? Aké sú to povahy? Je vhodný vzťah Raka a Leva?
Ďakujem :)

zuzi74

Tak ja som v znameni Leva = hrozna povaha:-)Na mna plati dost z tohto znamenia, ale luxus nepotrebujem a pozornost nerada vzbudzujem. Nemam rada rozkazy, pravidla, obcas som aj panovacna, hrozne prchka, mam hrdu povahu, ale chybu, ktoru spravim si dokazem priznat, aj sa ospravedlnit. V partnerstve som verna, v kamaratstve detto a vzdy som si zastavala slabsich alebo nespravodlivo ukrivdenych.
Priatel je v znameni raka, dobracisko od kosti, ale aj on sa dokaze vzburit, ved pri mojej povahe sa ani necudujem:-)
Ja mam v podstate viac muzov v znameni raka okolo seba, dokonca v podobnych datumoch narodenych, ale ani jedneho z nich by som za chlapa nechcela:-) Ten moj je taky dobry rak, ale tiez nie dokonaly, vsak kto aj je.
Ja osobne moc na znamenia nedavam...viac osob narodenych v rovnakom znameni mozu mat odlisne povahy.

salon

Milos a co si si uz na nej nevsedne vsimol?
Ja mam kamosku levicu a zije uz roky vo vztahu s muzom rakom. On sa kvoli nej rozviedol a osvojil si levicinych dvoch synov. Ona levica miluje pozornost,sex,vsade jej musi byt plno,neznesie ak neni stredobodom pozornosti a miluje muzsku spolocnost. Verna je len tazko a je hlucna...
Dalsia levica manzelka mojho brata...je velmi rodinne zalozena,verna jak pes,humorna,pracovita takze si vyber :-)
Kukni este co je v cinskom horoskope a ty?