Zápal žalúdka + fitness

liecitel

Ja by som tu cakal otazku ze co mohlo ten zapal zaludka sposobit a ako sa uzdravit.Doplnky,fitko ani bielkoviny ten problem neodstrania skor by som povedal ze mozu shorsit

penetrák

zaleží od toho, ktorý imbecil vám akupunktúru robil. Mne teda pomohla a ten chlap u nás v ZV sa vyzná. 3x sedenie....a to nieže len fyzicky mi pomohol, aj psychicky uvolnil...a nič neber, mám 10 ročné skúsenosti s doplnkami...proteiny, bcaa, a iné kraviny a potom neskôr človek zistí...že ti stačí skutočne strava a vyzerám tak ako pandrláci s doplnkami...vyhodené peniaze...

odpovedam

jasne, ja tomu rozumiem :-). a vobec, aj placebo efekt je v konecnom dosledku pozitivny efekt, ak sa cloveku ulavi.

analyn

ber to tak, ze zufali ludia robia zufale ciny, dnes by sme do akupunktury v ziadnom pripade nesli, ani kamaratka nie.

odpovedam

analyn, akupunktura samotna bola vyvinuta na pokusoch na mrtvolach vojakov, dokonca ucebnice akupunktury nemaju jednotu v tom, ktory bod je napojeny na ktory organ, udaje sa roznia. Takze uz len pre toto by som do akupunktury neinvestovala. ale to ja len na okraj :-)

domiii, tiez som za to, ze najprv sa vyliec a potom cvic. co sa tyka bielkovinovej stravy, neviem, ako to presne myslis. predpokladam, ze nejes len bielkoviny. ale viac nez 1,8g proteinov na 1kg telesnej hmotnosti denne nema vyznam jest. co sa tyka doplnkov, tak ak nevies vykryt dennu potrebu bielkovin zo stravy, kup si proteinovy prasok a ak cvicis nalacno, tak si kup aj BCAA (aminokyseliny). ine doplnky brat nepotrebujes, nemaju ucinok.