Je lakomý alebo len spravne šetrny?

Príspevok v téme: Je lakomý alebo len spravne šetrny?
nana258

ahoj mam priatela, sme spolu kratko ale super sme si padli, mame sa velmi radi.
od zaciatku sa velmi snazil , volaval ma von bol ochotny ist so mnou na vselijake eventy, a co mi imponovalo, ako asi kazdej dame, bol gentleman a aj mi zvykol na rande platit.
po nejakej dobe nas vztah nabera na obratkach a chceme byt spolu viac, kedze byvame daleko od seba tak obcas prespava on u mna a k vikendu zas ja chodim k nemu-robime tym padom aj spolocne nakupy,varime..na taketo spolocne nakupy sa skladame..
odkedy takto fungujeme, sa vsak uz niekedy skladame aj v restike, ked si dame veceru, predtym to platil on. nema moc penazi, ma o nieco mensiu vyplatu ako ja a hypoteku na krku, no zarazilo ma ked minul minule trochu viac v restike ako cakal a doma ,po dobrom sexe ktorý sme mali, mi par minut potom povedal, pricom ja som este predychavala extazu, ze ci mu mozem potom dat tie peniazky ..
citila som sa hrozne.. pozval ma ked mal stravne listky no ked v restike nevzali listky a musel platit,uz pytal peniaze aj odo mna

nerobi mi problem skladanie, ale pacilo by sa mi,keby pozvanie na drinky, kava,vinko,kino atd boli jeho zalezitosť..neviem ako mu to mam šetrne povedať..
stazovala som sa mu,ze sa ma to dotklo a necitim sa preto dobre, bol nestastny, povedal ze mu je luto ako sa citim, a ze on je taky niekedy ustrachany ohladom penazi, lebo to nemal v zivote lahke a boli aj obdobia kedy sa bal kvoli rodicom o strechu nad hlavou..

neviem co mam robit. na zaciatku mal aj velke plany ohladom vyletov a teraz sme si planovali vikend v prahe a ked prislo na lamanie chleba povedal ze nevie ako mu to vyjde s peniazmi a ze by mal trochu setrit. ja mam po dlhsej dobe pracu,nemam zavazky a chcem si uzivat, behat a cestovať... co mam robit.

verutak

on zije sam? alebo s rodicmi? je zenaty, alebo bol zenaty? ma deti? to su dolezite info, ktore mozu napovedat preco sa sprava tak ako sa sprava.