Preco sa tak zacal spravat? Teraz akoze ukazal svoju pravu tvar?

Príspevok v téme: Preco sa tak zacal spravat? Teraz akoze ukazal svoju pravu tvar?
znechutena

Mam 25 rokov a priatel ktorého poznam uz necele styri mesiace ma 23. Na zaciatku bol slusny, gentleman, pokojny, malozhovorcivy, pozorny, citlivy a teraz ako sa zmenil.
V posledne asi styri tyzdne je agresivny, kazdeho chce bit aspon slovne sa tak vyjadruje ze "toho zbijem, tomu tak nalozim ze umre, tomu upravim xicht, tamten by si zasluzil riadnu nakladacku" a pod. Nadavat zacal. Kazdy kto mu trosku odporuje alebo ho skritizuje za nieco je ch*j, ko*ot vy**bany, p*ca, k*rva po**bana, piz*a. Minule telefonoval s otcom a papuloval mu do telefonu predomnou co predtým ked telefonoval s niekym nerobil. Rozprava sa predomnou s kamaratmi a take oplzlosti preberaju ze sa mi zaludok obracia v bruchu. Same vaginy, penisy, vajcia, sr*nie kto kedy jak, prdanie, grganie, o poteni a spotenych ponozkach a pazuchach sa bavia, o rannom zapachu z ust, zanesených usiach, o erekciách a vystrekoch kto ako, o utierani zadku a podobne sprostosti nechutne. Aj o bývalých frajerkách sa rozprava predomnou ale v nepeknych opisoch. Ake to boli pi*e a teraz si hladaju zbytocne nahradu z neho. Ze robia pichacky inym chlapcom. Stale vsetko kritizuje, je uhundrany, nadava na matku a otca, zacal viac pit a co som zistila aj hulit travu, pozerat si hole baby na webe aj predomnou a hodnotit ich. Minule predomnou kamosom povedal ze pojde do bordelu si to obzriet ake su tam baby ked mu nedam ja. Uz ani nemam chut s nim niekam chodit.
Normalne ma prekvapil ako sa zmenil. Pred tym bol taky slusny a posobil inteligentne a teraz? Mne nepovie milujem ta, pacis sa mi, nekupuje mi uz darceky, ani kvet mi nedal na meniny co som nedavno mala,vraj zabudol ale mi to vynahradi no nestalo sa, nerobi prekvapenia ako na zaciatku, nedrzi ma za ruku a nikam ma nepozve tak sam od seba. Pritom zistuje kde som bola, s kym, co som tam chcela, ci som bola tam a tam, naco som tam bola atd.
Preco sa tak zacal spravat? Preco sa tak zmenil?
Dakujem

dixit

no, neviem, trochu silná káva... keďže sa poznáte len tak krátko, tak ťažko povedať, no čítala som, že takéto zmeny správania u chlapa (agresivita, chľast, príp. drogy) môžu byť prejavom klinickej depresie. daj si do googla "depresia muži". ak by to ale tak aj bolo, pochybujem, že mu s tým môžeš nejako pomôcť, na to ste spolu príliš krátko.
no a druhá možnosť je samozrejme tá, že je to fakt kretén a hulvát, od akého treba rýchlo utekať

jajaa

maj sa rada aspoň trochu, preboha a skonči to s ním. určite nájdeš časom lepšieho a naňho kašli, nasaď mu parohy hotovo.

salon

Ty si sa ho opytala preco sa tak sprava a vulgarne vyjadruje?
Podla to bude to mariskou alebo inymi navykovymi latkami. Drogy nam bud umocnuju uz to co v sebe mame nejake tie vlastnosti,alebo naopak utlmuju. Unho to asi umocnuje a vyvolava agresivitu.
Porozpravaj sa s nim,ale nezarucujem ti,ze bude ochotny to s tebou preberat. Povedz mu kludne,ze sa ti to nepaci,nevyhovuje ti to a ze aspon pred tebou nech sa ovlada,lenze to je zase take vies,pred tebou ak sa bude musiet ovladat,tak nebude byt moct sam sebou...mozno je sam sebou prave ak je s kamosmi s ktorymi sa rozprava tym stylom,ktory sa tebe nepaci.
Musis sa ty rozhodnut ako sa s nim citis a podla toho sa zariad.
Ved nemusis s nim nasilu ostat.
Vsetky rozhodnutia,ktore robime zo srdca su tie spravne. Tie,ktore nam plynu len z hlavy nie su tie prave.

Grafon

Jezisi no preco asi? Kolko mas IQ? Spraval sa zo zaciatku slusne lebo ta chcel dostat a teraz sa ta chce zbavit tak robi vsetko co sa da ale ty sa ho drzis ako kliest a jedine co dokazes je plackat Preco? Uz davno si mala od neho utekat.