som smutna

Príspevok v téme: som smutna
babutka

neviem preco, ale som strasne smutna...
a mam aj celkovo take blbe obdobie, mam skusky a neviem sa vobec sustedit na ucenie a zapamatat si nieco, tak to uz vobec nie. depkujem aj za peniaze, lebo mame s priatelom dlhy a tak on musi ist na leto zarabat a ja zostanem sama a bojim sa..nieze by som sa doma bala, ale mam strach, ze sa nieco stane a ja budem na to sama. v podstate neviem, co by ste mi mohli poradit, ale ak dovolite tak som vas vyuzila ako butlavu vrbua psychoporadnu v jednom. tak dik...

agina

babutka zo skusok som bola aj ja smutna, ak sa mi nejaka nepodarila. Ale vzdy som si povedala, ze skuskaje na to, aby sa to skusilo a ked to nevyjde, tak skusim znovu a znovu.Napr. na jednej skuske som bola 3x!!! A zvladla som!!!! A ked nejde o zivot, ide o.... pozri sa von, slniecko krasne svieti, nadychni sa cerstveho vzduchu a povedz si: dnes to vsetko v pohode zvladnem...

Soraja

babutka, nmeboj s ato obdobie prejde, taketo stavy mavam aj ja,ale po dazdi vyde slniecko:-) ved urob rychlo skusky a chod zarabat s priatelom:-) Urcite s ato da vyriesit tak,aby site boli spolu, Neviem ci som to dobre pochopila, ze on ide zarabat niekam prec, kedze pises, ze budes sama doma. A ked uz inak nie, najdi si pracu aj ty, aspon sa trochu zamestnas:-)

man

Podľa mňa máš v sebe málo optimizmu, životnej energie a celkovo ti chýba taký náboj.Vieš čo mylím, nie?Ten životný elán.Si teraz sama, tak si vybehni s nejakým fešákom na kávičku a prídeš na iné myšlienky ako tie ktoré ťa sužujú.Potrebuješ nové podnety.Potrebuješ endorfín a potrebuješ zmenu.Tak začni lebo čas strávený zívaním sa ti už nikdy nevráti.

syma

hmmm, príliš čierne to vidíš ;)
prečo by sa malo niečo stať?, hore hlávku a vykroč, začni skúškami a skonči, ... :o), všetko bude v poriadku, uvidíš