Trpezliva?

Príspevok v téme: Trpezliva?
soy-yo

Dobry den,prajem.Chcem Vas poprosit o nazor,radu.Nakolko rozmyslam,ze ja som ta narocna alebo on ten nevsimavy?Mam uz par rokov po 40.A nejak sa neviem rozhodnut co dalej,preco?lebo ja som ta ktora sa zamilovala a teraz,ked uz sme denno denne spolu nie som si ista,ze aj on.Po par stretnutiach a nejakom case som na jeho navrh suhlasila,ze sa prestahujem k nemu,pozname sa z detstva a teraz po 25 rokoch sme akoze pokracovali v detskej laske.Ano bola som jeho slovach ta naj,cez sms som sa zamilovala,len realita,ked uz spolu byvame 2 mesiace je uplne ina... A PRETO TA MOJA NEISTOTA... takze napr,mas vela mim.vrasok potrebovala bz si s tym nieco..na tejto foto mas super vlasy,ja si ich tak urobim on pride domov a jedine co povie to co mas z vlasmi...ja poviem mam rada folklor,on na to ja ho priam nenavidim,ty si staromodna...som prechladnuta,a k tomu co tu lezis ako taka zdochlina?...komentar cez psika,povedz moja a ty stara truba co mi robis?ozaj,je mi zvlastne,ze nemam meno nikdy ma neoslovi,nijak.Cez sms som bola Milacik,Zlatinko a aj menom obcas teraz nic.Este,je celie dni v praci ja som tu sama celie dni v novom cudzom prostredi ano hladam si pracu,ale,ked konecne vecer pride a ja sa na neho tesim ako male dieta,povie ahoj,obcas mi da pusu vcera ani ta nebola,vraj zabudol,ked sa opytam ako bolo v praci alebo aky mal den,odpovie jednym slovom,neporozprava mi nic z celeho dna neviem o nom nic,nechcem vytahovat tak cusim,ked vidim,ze moc nie je do reci.Pytam sa co dalej?na lasku treba dvoch a takto sa nesprava clovek ,ktrory je zamilovany ,ved sme este len na zaciatku vztahu a pride mi akoby sme boli manzelia najmenej 10 rokov,Ah este toto bolo mi povedane,ze on ma na zenu velke naroky,ok ja sa rada pekne obleciem,uprvim vzdy to tak bolo,ale od neho som este pochvalu nedostala za nic ani za jedlo ani za kolac ani len za to,ze pekne voniam,ak nepocujem kritiku tak ine nic.Skuste sa vyjadrit,som ja ta co lieta niekde v oblakoch alebo je on ten ktory nemiluje?Ano moze to byt aj tak,ale preco ma volal bzvat k nemu,planuje spolocnu buducnost.Mne to totiz pride akoby som tu bola do poctu alebo nejakou nahradou tej z ktorou yil 8 rokov,podviedla ho a odisla k inemu...No a tlf,bud su vypnute zvonenia alebo sa ani nevzberu z taksy odkedy som sa opytal preco ma vypnute zvonenia...Dik za radu a aj nazor.

kafe

ak chceš takto žiť, tak nerob nič. Ak nie, vráť sa domov. Možno ťa aj má rád, len svoje city nedáva najavo. Boh vie. Vy dvaja sa musíte o tom porozprávať.