Žiaden sex po svadbe, som zúfalá

Príspevok v téme: Žiaden sex po svadbe, som zúfalá
krestanka2.0

S manželom sme obaja veriaci a preto sme pred svadbou spolu nemali sex. Lenže už sme vyše roka vo zväzku a stále nič! Ja som sa ho aj snažila zvádzať, ale on sa aj sprchuje sám. Vlastne som ho ešte nikdy nevidela nahého a hrozne ma to trápi. Iba v plavkách na spoločnej dovolenke. Spíme v jednej posteli a maximálne sa pobozkáme. Prosím pomôžte mi!

soffa

nehnevaj sa ale ani ty a ani tvoj manzel nie ste normalni.To ta viera z vas urobila ani neviem napisat co.Ved sex je tiez dolezity.Ved inak by sme nezili.,uvedomijete si to?Je dolezite verit v Boha ,ale vsetko ma svoje hranice.Vy ste az prilis,rozpravas o cistote a neviem co,ze duchovna laska je dolezita.,ale nezit spolu normalne ,sexualne,to je chore.Dobre chapem ta ze si chcela ist do manzelstva cista,to beriem,ja to neodsudzujem,ale teraz zit rok po svadbe bez sexu je chore...asi je impotent,nehovor ze si to nerobi,neverim,ak je to fakt pravda,tak s nim nie je nieco v poriadku.

krestanka3.0

čistá panenská láska je láska snúbenecká, ktorá je prípravou k vyššiemu levelu - k manželskej láske. Snúbenecká láska má svoju čistotu a manželstvo svoju. Nemyslela som, že to takto uzavrieš, pretože v skutočnosti ste nenaplnili manželstvo a zdá sa, že ho ani tak skoro nechcete naplniť. Ste skôr spolubývajúci ako manželia. Myslím si však, že skôr či neskôr ten pocit nespokojnosti s týmto stavom u teba znovu prerazí, lebo túžba byť aj telesne milovaná svojim manželom je prirodzená.

Manžel chce takto s tebou žiť do smrti? Akú má vlastne predstavu? Nechcete deti?

krestanka2.0

Ďakujem za veľké množstvo vyjadrení! Veľmi si to vážim! Teraz vám postupne odpoviem.

Po dnešnom rozhovore s manželom som zistila, že si v kúpeľni nehoní... Totiž má problém od puberty s ťažšou formou akné a trvá mu to v kúpeľni toľko preto, lebo má rôzne maste od dermatologičky, ktoré si aplikuje na tvár. Moja chyba... Brali sme sa, lebo sa ľúbime a bez sobáša by sme spolu nemohli bývať. Ľudia by si o nás šepkali. Po svadobnej noci sme boli takí unavení, že sme hneď o 4 zaspali. K výrazu honiť si - je to normálne v slovníku. Nevidím na to výraze nič zlé...
S rodičmi má dobrý vzťah, určite nie je nijak ničím poznačený, to som si istá. Môj manžel nie je teploš, ale takéto príspevky som čakala, keďže toto fórum navštevujem a nebudem sa urážať. K sv. Márii len toľko, že aj v modlitbe máš "svätá Mária, matka božia, pros za nás hriešnych..." a u nás v rodine ju panna nenazývame nikdy.

Celý deň som o tom uvažovala a ako niekto povedal, naozaj môžem byť šťastná, že je náš vzťah založený na čistej láske. Už ma aj chuť na sex prešla, nech si ostatní užijú. Veľa som si uvedomila a hlavne, že nemáme žiaden problém, ako tu rozoberajú iné páry.

adr1a

Neverim :) tak ja som tiez krestanka a pri mojom poslednom som tento vyraz tiez neraz pouzila :-D a? Pri tych vsetkych zverstvach co sa dnes vsade vo svete deju (vrazdy vojny obchod s bielym masom, s ludskymi organmi, rozne uchylky, dehonestovanie ludskej dostojnosti, pedofilia zoofilia drogy sekty otroctva s ludmi atd) je nieco taketo..kvapka v mori..