potreboval zistit ci ma miluje

bubka

dakujem krasne za odpovede bolo to velmi divne zjeho strany hlavne ze po rozchode sa vyklulo dalsich 7 dovodov a spat ma chcel potom ked som si nasla druheho

moniqa87

tinka* je mi luto, ale tentoraz s tebou suhlasit nebudem
ked chlap miluje, tak to vie a da to dotycnej jasne najavo, chlap sa skutocne zamiluje len malokedy (myslim len parkrat v zivote), ale ked uz sa zamiluje, vie, ze je to zena s ktorou chce zostarnut...
ked sa vyhovara, tak nemiluje, len vyuziva...

tinka*

Myslím, že sa to stáva bežne lebo každý si uvedomí, čo mal až keď to stratí!!! Možno je zmätený a nevie čo cíti a chce to zistiť. A ak to naozaj urobí a rozíde sa s tebou, hlavne neseď doma a nečakaj kým sa ozve, keď bude vidieť, že sa zaobídeš aj bez neho, tak možno vtedy mu svitne, že ťa môže stratiť a možno si uvedomí, čo k tebe cíti.

rybka17

podla mna je to uplna blbost.to je ako ked ti chlap povie ze ti nebude hovorit ze ta miluje lebo on nie je taky typ.....Je to uplne jednoduche,ked ta chlap miluje,tak to vie, citi a aj sa tak sprava.cize pise ti smsky,vola ti,chce byt s tebou, zboznuje Ta...ak to tak nie je, tak si vymysla rozne veci akoze nevie a ze ma vela prace a nema cas a ze on nieje citovo zalozeny a podobne kaleraby....viem o com hovorim...