Poruchy menštruačného cyklu

Príspevok v téme: Poruchy menštruačného cyklu
Dzuliet

Dobrý deň. Mám 25 rokov a od 16tich som začala mať problémy s menštruáciou.Zo začiatku som ju nemala mesiac-dva,postupne to dospelo do takej fázy,že naposledy som ju mala v apríli 2014. Môj gynekológ mi predpísal antikoncepciu,po ktorej som pribrala za 3 mesiace 10kg. Ziadala som ho aby mi ju skusil zmeniť,že je to veľa a nesadla mi.Po prehováraní mi dal inú, po ktorej som tiež pribrala.Kedže sa stravujem zdravo a pohybová aktivita mi vôbec nechýba,tak to bolo pre mna dosť nezvyčajne pribrať za pol roka cca 15kg.Postupne sa moje problémy zhoršujú,chodím po vyšetreniach,kedže mam aj dalsie problémy.Robili mi testy na štítnu žľazu,tu mam v poriadku,ale teraz mi prišli výsledky a mám zvýšene ženské aj mužske hormony a tiež hormony nadobličiek.Gynekologička mi dáva vyvolávačky,po korých mam menštruáciu 1-2 dni a ked s nimi prestanem zase nič.Najviac ma hnevá,že odvtedy stale priberám a nemožem vobec schudnúť.Za necelých 5 rokov som prakticky pribrala cca 40kg z nicoho.Zmenila som lekárov,lebo so mnou nic nerobili a gynekologicka mi povedala,že mam asi poruchu nadobličiek,tak sa chystam na urologiu. Ak má niekto podobný problem,prosím napiste mi,lebo neviem čo mám robiť.Ďakujem za trpezlivosť pri čítani.