Sef mi vyznal lasku

Príspevok v téme: Sef mi vyznal lasku
ewka

Pekny vecer, pracujem v zahranici v jednom penzione ako chyzna.Som tu uz vyse 2 rokov s mojim priatelom. Vybrali sme sa do zahranicia pracovat pretoze s priatelom chystame svadbu. Priatela velmi milujem sa som s nim stastna. Moj problem je ten ze dnes mi sef vyznal lasku, po praci si ma zavolal na kavu a tam mi oznamil ze ku mne zacina citit viac ako by bolo vhodne.Bola som v soku, necakala som to. Ja som sa nezmohla na nic ine len na to ze ak chce tak mozem dat vypoved. On povedal ze to isto nie.Neviem co si mam o tom mysliet, teda ani neviem ako sa k nemu mam spravat. Ja priatela opustit nechcem a ani nemienim a sef ma tiez manzelku teda aj spolumajitelku penzionu a aj syna uz dospeleho,takze pochybujem ze on opusti rodinu. Chcem vas poprosit o radu ako to mam vyriesit, ako sa nemu k nemu spravat, kedze doteraz sme mali taky normalny pracovny vztah, sef je k nam zamestnancom mily,ustretovy vzdy sa nam snazi pomoct atd. A teraz neviem co si mam o tom mysliet, teda preco mi vyznal lasku ked vie ze nikdy nebudeme spolu. Dakujem za akekolvek nazory a rady

Arnošt

kedže tvoj šéf vie že máš priateľa nerozumiem prečo ti vyznáva lásku. Pravdepodobne ťa chce len do postele a možno takto vyznával lásku kopu iným babým pred tebou čo pracovali. Je o dosť starší takže mladým babenkám balamuti hlavy a zneužíva aj svoje postavenie kedže je váš šéf. Keby si bola nezadaná tak povedzme ale vie že s niekym chodíš a toto si dovolí. V západných krajinách muži vo vedúcich pozíciach radi zneužívajú na sexuálne hrátky mladé vychodoeuropanky ktoré tam chodia pracovať.

sefinkoo

A ak nie si uplne blba a mas tvojho priatela aspon trochu rada a aspon trochu si ho vazis, tak mu o tom preboha povedz...

sefinkoo

Sef ta s najvacsou pravdepodobnostou bere ako hlupu a lacnu pracovnu silu z vychodu s ktoru by mohol tiez lacno a bez zbytocnych reci aj dobre j*bavat.. rodinu on kvoli tebe urcite neopusti to sa neboj:D ale asi v dohladnej dobe prides o zamestnanie ak mu nedas, tak si hladaj novu pracu.. sefinkovia radi zneuzivaju svoju poziciu a zvlast smerom k chudobnejsim alebo spolocensky podradnejsim zenam, na druhej strane ale ony rady take ponuky prijimaju s vidinou bohateho a bezstarostneho zivota;)

LMarika

Sef ta chce len do postele. Asi do jeho postele zabludilo uz vselico, ale Slovenka este nie, tak by chcel skusit, ake su Slovenky v posteli a mozno by ti za sex aj zaplatil... Ja by som asi na tvojom mieste dala vypoved.

ngcbcx

ak rozumies po anglicky, precitaj si tu odpoved v tom blogu. je to presne tvoj pripad. nemusis si citat tu otazku, ten pribeh o co ide. je to proste ako tvoj pripad ked je sef zailovany do mladej zamestnankyne .. staci ked si precitas tu odpoved iba.. je to super napisane

dearwendy.com

dellall

ja nechapem ako to ze taketo nieco nepovies muzovi ktoreho si chces brat a ktoreho zevraj milujes.. asi to nieje moc perspektivny vztah, ja svojej priatelke hovorim vsetko a ak by mi taketo nieco zatajila a dozvedel by som sa to napr o 2 roky, tak by som to ukoncil.. strasna debilita a este sa pytas na nete co urobit :D

mhcvdb

joj moja, len sa nedaj nachytat. tiez pracuje v zahranici niekolko rokov. a tu tito "mocni" sefovia kazdy tyzden vyznavaju lasku inj mladej naivnej vychodoeuropanke a cakaju ktora sa s nim vyspi ako prva. su to uchylovia. prosimta snad si nemyslis ze taky stary chlap by sa naozaj zalubil do zeny ktora by mohla byt jeho dcera. ze vobec uvazujes nadtym, ze ci fakt si chce len uzit. urcite to povedz priatelovi. ja by som odtial odisla a povedala to vsetkym, hlavne jeho zene a synovy. fuj taky uchyl. si vies predstavit, zeby tvoj otec take nieco povedal nejakej kolegyni v tvojom veku?po case ked si ho odmietla, ti moze robit napriek. hlavne taky chlap co nato akoze nevyzera navonok, vie hrat dobre paychologicke tahy na zeny, hlavne take zeny, co sa snazia byt dobre ku kazdemu, moze ta zacat sikanovat, nevyhoviet ti v nicom, davat ti vela prace atd. kamoska mala to iste v praci, slusne takeho sefa odmietla, on zacal byt dotieravejsi stale viac, az raz ju napadol ked bola sama. a asi ju chcel pobozkat alebo znasilnit alebo co, hovoril jej, ze vie ze ona ho chce len sa hanbi .. no fuj..
este by ma zaujimalo akej narodnosti je ten panko..
preco asi pozyva tvojho priatela na kavu? asi ziskat od neho info o tebe. urcite to povedz priatelovi. a tAky dovod ze "ved oni si v pohode pokecaju" to je co za dovod..?

[zruseny37]

Stať sa môže všeličo a je to tvoj zamestnávateľ, bohužiaľ. Napríklad aj zatajovanie priateľovi môže byť zneužité proti tebe nejak zo strany šéfa... Inak pevný vzťah by mal stáť na pevných základoch. Tvoj priateľ nebude o ničom vedieť, šéf sa bude naďalej na neho priateľsky usmievať, pritom sa mu pokúšal zbaliť priateľku.

Z iného pohľadu, starší ženatý bohatý chlap zatúžil po mladej, ktorá by mu mohla byť dcérou...

ewka

IDYLKA v com si mam davta pozor, myslis si ze by bol schpony niecoho ,,nekaleho,, alebo ako to mam nazvat. A ano je presne raz tolko strasi ako ja. Priatelovi sa isto zdoverit nemozem, kedze sa ako tak poznaju sef ho sem tam zavola na kavu ked po mna pride do prace, cize priatel ho beie velmi pohodovo